What are you looking for?

Google ADS

Zależy Ci na tym, aby reklama w Internecie przyniosła natychmiastowe efekty? Kampania Google ADS to najlepsze z możliwych rozwiązań!

Nie pobieramy opłat i prowizji dla kampanii próbnych.

Linki sponsorowane Google ADS to niezwykle skuteczne rozwiązanie, zarówno dla firm początkujących, jak i będących na rynku od wielu lat. W ramach współpracy stworzymy skuteczny projekt kampanii reklamowej – przygotujemy profesjonalne teksty reklamowe, dopasujemy najtrafniejsze słowa kluczowe, dopasowując parametry kampanii w taki sposób, by efekt naszych działań przyniósł możliwie jak największy zwrot.

Oferujemy możliwość prowadzenia kampanii bez obowiązku podpisywania umowy.

Google ADS to pełna elastyczność i możliwość personalizacji reklam.
Zależy Ci na personalizacji reklamy? Google ADS umożliwia pełną dowolność, co w efekcie pozwala na osiągnięcie wysokiej konwersji końcowej.
Nie chcesz czekać na efekt? Nie stanowi to żadnego problemu.
W przeciwieństwie do pozycjonowania - nie musisz czekać żmudnie wielu miesięcy, aż Twój serwis zajmie wysokie pozycje. Twoja reklama będzie widoczna niemalże natychmiast.
Chcesz wyświetlać reklamy w określonych ramach czasowych?
Prowadzisz biznes sezonowy? Kampanie płatne są właśnie dla Ciebie. Uruchamiaj kampanię zawsze wtedy kiedy tylko jej potrzebujesz, i przerwij ją w dowolnym momencie.

Wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy z gotową propozycją.

  Dołącz do szerokiego grona zadowolonych Klientów.

  My możemy mówić o sobie wiele, ale to nie nasze zdanie się liczy.

  Joanna Oszczudłowska-Migut
  buchalter.info
  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą ISP Media. Firma sukcesywnie pozycjonuje stronę mojego biura rachunkowego i przekłada się to na więcej zapytań sprzedażowych, które są faktycznie odczuwalne. ISP Media oferuje bardzo korzystne warunki dlatego śmiało polecam!
  Dagmara Wolska
  szkolajazdy.pl
  Szkoła Jazdy Wolski & Gliga współpracuje z ISP Media Andrzej Michta w zakresie pozycjonowania strony firmowej. W krótkim czasie uzyskaliśmy oczekiwane efekty pracy zespołu ISP Media i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy.
  Beata Kostrzewska
  bimbambom.info
  Zdecydowanie polecam ISP Media. Najkrótsza charakterystyka firmy to: profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność. Nasza współpraca rozpoczęła się w kwietniu 2015 roku. To co sprawia, że trwa nieprzerwanie do dzisiaj, to także szybkość reakcji na nasze potrzeby.
  Laura Kozak
  projektywnetrz-kozak.pl
  Polecam firmę ISP MEDIA. Zawsze służą pomocą, szczegółowo odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Odkąd nawiązałam współpracę z ISP MEDIA jestem o wiele bardziej widoczna w internecie!
  Bernadeta Duraj
  terakota-duraj.com.pl
  Z przyjemnością rekomenduję firmę ISP Media, która zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony. Od samego początku współpracy firma wywiązywała się ze swoich obowiązków należycie, pozycjonowanie jest wykonywane bardzo sprawnie a kontakt z właścicielem i przedstawicielami firmy jest na najwyższym poziomie.
  Anna Peczyńska
  przedszkolesasanka.pl
  Z przyjemnością chciałabym zarekomendować firmę ISP Media z Wrocławia, z którą współpracuję od połowy 2015 roku. W oparciu o nasze pozytywne doświadczenia we współpracy, polecam ISP Media jako profesjonalnego i skutecznego partnera pozycjonującego strony WWW.
  Rafał Zdziarski
  banerbunny.pl
  Z usług firmy ISP Media korzystam już ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Systematyczna praca dała efekty i witryna na dane frazy wylądowała na pierwszych stronach. Z Panem Andrzejem jest znakomity kontakt, miły i życzliwy człowiek z profesjonalnym podejściem. Mam nadzieje, że owocna współpraca będzie trwała jeszcze wiele lat. Polecam!

  Interesują Cię referencje firm z Twojej branży? Skontaktuj się z nami – dodatkowe otrzymasz drogą mailową. Nasze portfolio referencji to łącznie ponad 150 pozytywnych opinii zgromadzonych na przestrzeni ostatnich 16 lat naszej działalności.

  Back Top
  Kliknij, aby zadzwonić