What are you looking for?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją, która dużą uwagę skupia przede wszystkim na nawiązaniu dobrego kontaktu z Klientem. Gwarantujemy pełną satysfakcję i zadowolenie z jakości zrealizowanych przez nas zleceń. Posiadamy bogaty zasób wiedzy oraz wieloletnie doświadczenie.

Działamy globalnie
Jesteśmy otwarci
Doradzamy
Zawsze odpowiadamy

Usługi SEO/SEM realizujemy od 2006 roku.

Na przełomie ostatnich 16 lat naszej działalności wypromowaliśmy już ponad 400 różnych stron i sklepów internetowych. Aktualnie pozycjonujemy setki nowych stron i sklepów internetowych, dobierając frazy w taki sposób, by mieć 100% pewność, że wykonana usługa przyniesie naszym Klientom oczekiwane korzyści.

Bierzemy po uwagę to, że sukces naszych Klientów to także i nasz sukces.

Odpowiedni bagaż doświadczeń.
Mamy ogromną wiedzę, nieustannie się szkolimy, poznając innowacyjne techniki i strategie SEO, co pozwala nam działać zgodnie z najnowszymi wytycznymi Google.
Zadania realizujemy kompleksowo.
Nasi Klienci skorzystać mogą między innymi z usługi profesjonalnego tworzenia stron internetowych oraz ich promocji w popularnej wyszukiwarce Google.
Zawsze stawiamy na jakość, nie ilość.
Cena oferowanych przez nas usług jest adekwatna do wysokiej jakości, co gwarantuje naszym Klientom pełną satysfakcję z nawiązanej współpracy. Nie uznajemy kompromisów.

Nasza agencja powstała z zamiłowania do wykonywanego zawodu. Nie da się ukryć, że jesteśmy tym pokoleniem, które urodziło się z klawiaturą w ręku. Nieprzerwanie od 2006 roku pracowaliśmy jako freelancerzy, a od 2016 w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, już jako pełnowartościowa agencja SEO/SEM. Wychodzimy z założenia, że ktoś kto zna się na wszystkim, tak na prawdę na niczym się nie zna. Dlatego też ograniczyliśmy core naszej działalności do usług SEM, w tym do świadczenia usług pozycjonowania (SEO) oraz prowadzenia kampanii sponsorowanych Google ADS (reklamy sponsorowane Pay Per Click). Pozostałe usługi z naszej oferty są świadczone przez naszych zaufanych partnerów (a. k. a. dobrych znajomych).

Ciągła aktualizacja algorytmu wyszukiwania Google nie stanowi dla nas żadnego problemu – kiedy inni w wolnych chwilach odpoczywają, my doszkalamy się i weryfikujemy jakie nowe zmiany Google wprowadziło lub wkrótce wprowadzi.

Pracujemy w oparciu o zdobyte doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron www i prowadzenia kampanii sponsorowanych Google Ads, które nieustannie zdobywamy już od 2006 roku! Nasze działania są w pełni organiczne. Realizując pozycjonowanie ręczne eliminujemy możliwość popełnienia błędów. Stworzyliśmy zaplecze ponad 500 różnorodnych serwisów internetowych wypełnionych dużą ilością wartościowej i interesującej treści. Napisane przez zawodowych copywriterów teksty, udostępnione na naszych serwisach są oryginalne, ciekawe, tematyczne i co najważniejsze wartościowe.

Naszym priorytetem jest nawiązanie satysfakcjonującej współpracy z Klientem.

Dołącz do szerokiego grona zadowolonych Klientów.

My możemy mówić o sobie wiele, ale to nie nasze zdanie się liczy.

Joanna Oszczudłowska-Migut
buchalter.info
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą ISP Media. Firma sukcesywnie pozycjonuje stronę mojego biura rachunkowego i przekłada się to na więcej zapytań sprzedażowych, które są faktycznie odczuwalne. ISP Media oferuje bardzo korzystne warunki dlatego śmiało polecam!
Dagmara Wolska
szkolajazdy.pl
Szkoła Jazdy Wolski & Gliga współpracuje z ISP Media Andrzej Michta w zakresie pozycjonowania strony firmowej. W krótkim czasie uzyskaliśmy oczekiwane efekty pracy zespołu ISP Media i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy.
Beata Kostrzewska
bimbambom.info
Zdecydowanie polecam ISP Media. Najkrótsza charakterystyka firmy to: profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność. Nasza współpraca rozpoczęła się w kwietniu 2015 roku. To co sprawia, że trwa nieprzerwanie do dzisiaj, to także szybkość reakcji na nasze potrzeby.
Laura Kozak
projektywnetrz-kozak.pl
Polecam firmę ISP MEDIA. Zawsze służą pomocą, szczegółowo odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Odkąd nawiązałam współpracę z ISP MEDIA jestem o wiele bardziej widoczna w internecie!
Bernadeta Duraj
terakota-duraj.com.pl
Z przyjemnością rekomenduję firmę ISP Media, która zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony. Od samego początku współpracy firma wywiązywała się ze swoich obowiązków należycie, pozycjonowanie jest wykonywane bardzo sprawnie a kontakt z właścicielem i przedstawicielami firmy jest na najwyższym poziomie.
Anna Peczyńska
przedszkolesasanka.pl
Z przyjemnością chciałabym zarekomendować firmę ISP Media z Wrocławia, z którą współpracuję od połowy 2015 roku. W oparciu o nasze pozytywne doświadczenia we współpracy, polecam ISP Media jako profesjonalnego i skutecznego partnera pozycjonującego strony WWW.
Rafał Zdziarski
banerbunny.pl
Z usług firmy ISP Media korzystam już ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Systematyczna praca dała efekty i witryna na dane frazy wylądowała na pierwszych stronach. Z Panem Andrzejem jest znakomity kontakt, miły i życzliwy człowiek z profesjonalnym podejściem. Mam nadzieje, że owocna współpraca będzie trwała jeszcze wiele lat. Polecam!

Interesują Cię referencje firm z Twojej branży? Skontaktuj się z nami – dodatkowe otrzymasz drogą mailową. Nasze portfolio referencji to łącznie ponad 150 pozytywnych opinii zgromadzonych na przestrzeni ostatnich 16 lat naszej działalności.

Back Top
Kliknij, aby zadzwonić