Piotr Grzelczak
Właściciel - "GFP_Legal; NIP: 8992786194"

"Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z ISP Media i z osiąganych efektów. Szczególnie cenię sobie świetny kontakt z zespołem pozycjonerów oraz szczegółowe, comiesięczne raporty. Polecam!"

Bernadeta Duraj
Właściciel - "BB Duraj; NIP: 7531920116"

"Z przyjemnością rekomenduję firmę ISP Media, która zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony. Od samego początku współpracy firma wywiązywała się ze swoich obowiązków należycie, pozycjonowanie jest wykonywane bardzo sprawnie a kontakt z właścicielem i przedstawicielami firmy jest na najwyższym poziomie."

Dagmara Wolska
Właściciel - "OSK Wolski sp. j.; NIP: 8943039439"

"Szkoła Jazdy Wolski & Gliga współpracuje z ISP Media Andrzej Michta w zakresie pozycjonowania strony firmowej. W krótkim czasie uzyskaliśmy oczekiwane efekty pracy zespołu ISP Media i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy."

Karol Myśliwiec
Właściciel - "Karol Myśliwiec Kancelaria Adwokacka; NIP: 8722192504"

"Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą ISP Media. Polecam."

Anna Peczyńska
Właściciel - "Przedszkole Sasanka; NIP: 8251491117"

"Z przyjemnością chciałabym zarekomendować firmę ISP Media z Wrocławia, z którą współpracuję od połowy 2015 roku. W oparciu o nasze pozytywne doświadczenia we współpracy, polecam ISP Media jako profesjonalnego i skutecznego partnera pozycjonującego strony WWW."

Sebastian Kociołek
Właściciel - "Wektor Przeprowadzki; NIP: 6793093079"

"Bardzo dobra współpraca, firma ISP Media wywiązuje się z swoich obowiązków całkowicie i co zaskakujące, bardzo efektywnie. Wszystko o co poproszę zostaje natychmiastowo załatwione, tak więc jestem bardzo zadowolony a zwłaszcza z Pana Andrzeja z którym jakikolwiek kontakt czy telefoniczny czy mailowy nie stanowi żadnego problemu."

Gabriela Bar
Właściciel - "Szostek Bar i Partnerzy Kancelaria Prawna; NIP: 8943051133"

"Rekomendujemy ISP Media jako firmę profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzącą do realizowanych zadań oraz szybko reagującą na potrzeby klienta."

Adriana Szczecka
Właściciel - "AJS Biuro Rachunkowe; NIP: 5882178405"

"Serdecznie polecam, moja strona internetowa po niespełna dwóch miesiącach jest na pierwszym miejscu w Google. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pełen profesjonalizm"

Ariel Grabowski
Właściciel "ArielGrabowski.pl; NIP 5482511976"

"Z firma ISP Media nawiązałem współpracę rok temu, Pan Andrzej zapewniał, że w ciągu trzech miesięcy osiągniemy TOP 3. Już po 8 tygodniach moja fraza "retusz" osiągnęła drugą pozycję, aktualnie znajduje się na pierwszym miejscu co znacznie zwiększyło ruch na mojej stronie. Jestem bardzo zadowolony z kontaktu oraz pomocy dotyczącej błędów na mojej stronie, które zostały naprawione bezpłatnie. Polecam współpracę z ISP Media, jeśli zależy wam na osiągnięciu ponadprzeciętnych wyników w rozsądnej cenie i krótkim czasie."

Joanna Oszczudłowska-Migut
Właściciel - "Biuro Rachunkowe Buchalter; NIP: 8671454028"

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą ISP Media. Firma sukcesywnie pozycjonuje stronę mojego biura rachunkowego i przekłada się to na więcej zapytań sprzedażowych, które są faktycznie odczuwalne. ISP Media oferuje bardzo korzystne warunki dlatego śmiało polecam!"

Dominika Jankowska
Właściciel "Dziecko Expert Sp. z. o. o; NIP: 8842772977"

"Firma ISP Media Andrzej Michta zajmuje się pozycjonowaniem strony naszego sklepu internetowego. Jestem zadowolona z dotychczasowej współpracy, jasne warunki i dobry kontakt z właścicielem. Polecam."

Beata Kostrzewska
Właściciel - "Koda Public Relations S. J.; NIP: 7251822973"
"Zdecydowanie polecam ISP Media. Najkrótsza charakterystyka firmy to: profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność. Nasza współpraca rozpoczęła się w kwietniu 2015 roku. To co sprawia, że trwa nieprzerwanie do dzisiaj, to także szybkość reakcji na nasze potrzeby."
Anna Piekutowska
Właściciel - "Biuro Rachunkowe REWEN Sp. z o.o.; NIP: 7322172064"

"Strona www.biuroap.pl została wykonana w bardzo niedługim czasie od dokonania ustaleń co do jej wyglądu i funkcjonalności z polotem i inwencją. Bardzo krótki czas reakcji na nieliczne uwagi. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i gorąco polecam."

Jan Mielcarz
Właściciel - "Opakowania Ryszard i Jan Mielcarz; NIP: 8222143448"
"Zleciłem firmie ISP Media ze Strzelina pozycjonowanie 4 fraz kluczowych dla mojej strony hotstampingwarszawa.pl. Firma stanęła na wysokości zadania dosłownie i w przenośni - dziś wszystkie 4 frazy znajdują się wysoko na pierwszej stronie Google. Jestem zadowolony z efektów współpracy z firmą jak i z samej usługi pozycjonowania, ponieważ przekłada się ona odpowiednio na ilość klientów, których obecnie pozyskuję."
Łukasz Bernat
Właściciel - "Luk Strong; NIP: 9141530354"
"Polecam z czystym sumieniem firmę ISP Media która zajmuję się pozycjonowaniem mojej strony internetowej. Bardzo sprawy kontakt, bardzo dobra cena i co najważniejsze bardzo dobre wyniki współpracy. Polecam raz jeszcze !"
Mirosław Rosiński
Właściciel - "E & M Sp. z o.o.; NIP: 7290110366"
"Polecam firmę ISP Media. Działa skutecznie, dobry kontakt, niskie koszty."
Aneta Celińska
Aneta Celińska "Właściciel - "Imago; NIP: 5222777938"
"Pełny profesjonalizm i obsługa na najwyższym poziomie. Współpraca na 5+, dokładnie tak jak i wyniki. Szczerze polecamy tą firmę."
Rafał Zdziarski
Rafał Zdziarski - "Właściciel; NIP: 5242703794"
"Z usług firmy ISP Media korzystam już ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Systematyczna praca dała efekty i witryna na dane frazy wylądowała na pierwszych stronach. Z Panem Andrzejem jest znakomity kontakt, miły i życzliwy człowiek z profesjonalnym podejściem. Mam nadzieje, że owocna współpraca będzie trwała jeszcze wiele lat. Polecam!"

Jesteś zadowolony/a z naszych usług?