What are you looking for?

Referencje / opinie

Skuteczność naszych działań jest wynikiem dużego doświadczenia zdobytego branży SEO/SEM, posiadaniem odpowiedniej wiedzy oraz nieustannym jej rozszerzaniem, co jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, o czym przekonali się już nasi Klienci.

Konkretniej rzecz ujmując, piszą o nas tak …

stolorz
Aleksandra Stolorz-Kowalska | Biuro Rachunkowe Aleksandra Stolorz-Kowalska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą ISP Media. Pan Andrzej cechuje się profesjonalizmem oraz zaangażowaniem. Reklama w Google oraz pozycjonowanie strony przynoszą oczekiwany efekt w postaci nowych klientów mojego biura.

klient-langpar
Aneta Sojka-Maier | Biuro tłumaczeń Language Partner Aneta Sojka-Maier

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt, szczegółowe comiesięczne raporty, widać efekty! Współpracujemy już od roku i mogę gorąco polecić ISP Media!

bezpiecznykomputer-logo-1565191536
Michał Janiszek | e-technology MICHAŁ JANISZEK

Rzetelnie, fachowo i konkretnie. Polecam.

klient-pbm
Marcin Szelejewski | PBM Angelika Szelejewska

Polecam! Rewelacyjne efekty praktycznie natychmiastowo. Potrafią pomóc, podpowiedzieć aby uzyskać maksymalny efekt jak najniższym kosztem:)

klient-projektywnetrz-kozak
Laura Kozak | Projekty Wnętrz Laura Kozak

Polecam firmę ISP MEDIA. Zawsze służą pomocą, szczegółowo odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Odkąd nawiązałam współpracę z ISP MEDIA jestem o wiele bardziej widoczna w internecie!

logo-pyrzowice
Krzysztof Górecki | pyrzowiceekspres.pl

Polecam !!! od wielu lat współpracuje z ISP media i z cała pewnością i świadomością mogę powiedzieć że naprawdę warto im zaufać.

banerbunny-logo
Rafał Zdziarski | Aesthetic Rafał Zdziarski

Z usług firmy ISP Media korzystam już ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Systematyczna praca dała efekty i witryna na dane frazy wylądowała na pierwszych stronach. Z Panem Andrzejem jest znakomity kontakt, miły i życzliwy człowiek z profesjonalnym podejściem. Mam nadzieje, że owocna współpraca będzie trwała jeszcze wiele lat. Polecam!

IMAGO_logo
Robert Koniec | Imago Sp. z o. o.

Pełny profesjonalizm i obsługa na najwyższym poziomie. Współpraca na 5+, dokładnie tak jak i wyniki. Szczerze polecamy tą firmę.

logo-em
Mirosław Rosiński | E & M Sp. z o. o.

Polecam firmę ISP Media. Działa skutecznie, dobry kontakt, niskie koszty.

pro-forma-logo
Łukasz Bernat | Luk Strong Łukasz Bernat

Polecam z czystym sumieniem firmę ISP Media która zajmuję się pozycjonowaniem mojej strony internetowej. Bardzo sprawy kontakt, bardzo dobra cena i co najważniejsze bardzo dobre wyniki współpracy. Polecam raz jeszcze !

blank
Jan Mielcarz | Opakowania Ryszard i Jan Mielcarz

Zleciłem firmie ISP Media ze Strzelina pozycjonowanie 4 fraz kluczowych dla mojej strony hotstampingwarszawa.pl. Firma stanęła na wysokości zadania dosłownie i w przenośni - dziś wszystkie 4 frazy znajdują się wysoko na pierwszej stronie Google. Jestem zadowolony z efektów współpracy z firmą jak i z samej usługi pozycjonowania, ponieważ przekłada się ona odpowiednio na ilość klientów, których obecnie pozyskuję.

rewen-logo
Anna Piekutowska | Biuro Rachunkowe REWEN Sp. z o. o.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i gorąco polecam.

logo_KODA
Beata Kostrzewska | Koda Public Relations s. j.

Zdecydowanie polecam ISP Media. Najkrótsza charakterystyka firmy to: profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność. Nasza współpraca rozpoczęła się w kwietniu 2015 roku. To co sprawia, że trwa nieprzerwanie do dzisiaj, to także szybkość reakcji na nasze potrzeby.

logo-dzieckoexpert
Dominika Jankowska | Dziecko Expert Sp. z o. o.

Firma ISP Media Andrzej Michta zajmuje się pozycjonowaniem strony naszego sklepu internetowego. Jestem zadowolona z dotychczasowej współpracy, jasne warunki i dobry kontakt z właścicielem. Polecam.

logo-buchalter
Joanna Oszczudłowska-Migut | Biuro Rachunkowe Buchalter Joanna Oszczudłowska-Migut

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą ISP Media. Firma sukcesywnie pozycjonuje stronę mojego biura rachunkowego i przekłada się to na więcej zapytań sprzedażowych, które są faktycznie odczuwalne. ISP Media oferuje bardzo korzystne warunki dlatego śmiało polecam!

logo-ariel
Ariel Grabowski | arielgrabowski.pl

Z firma ISP Media nawiązałem współpracę rok temu, Pan Andrzej zapewniał, że w ciągu trzech miesięcy osiągniemy TOP 3. Już po 8 tygodniach moja fraza "retusz" osiągnęła drugą pozycję, aktualnie znajduje się na pierwszym miejscu co znacznie zwiększyło ruch na mojej stronie. Jestem bardzo zadowolony z kontaktu oraz pomocy dotyczącej błędów na mojej stronie, które zostały naprawione bezpłatnie. Polecam współpracę z ISP Media, jeśli zależy wam na osiągnięciu ponadprzeciętnych wyników w rozsądnej cenie i krótkim czasie.

ajs-logo
Adriana Szczecka | AJS Biuro Rachunkowe

Serdecznie polecam, moja strona internetowa po niespełna dwóch miesiącach jest na pierwszym miejscu w Google. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pełen profesjonalizm

szostek-logo
Gabriela Bar | Szostek Bar Partnerzy Kancelaria Prawna

Rekomendujemy ISP Media jako firmę profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzącą do realizowanych zadań oraz szybko reagującą na potrzeby klienta.

logo-wektor
Sebastian Kociołek | Sebastian Kociołek Wektor

Bardzo dobra współpraca, firma ISP Media wywiązuje się z swoich obowiązków całkowicie i co zaskakujące, bardzo efektywnie. Wszystko o co poproszę zostaje natychmiastowo załatwione, tak więc jestem bardzo zadowolony a zwłaszcza z Pana Andrzeja z którym jakikolwiek kontakt czy telefoniczny czy mailowy nie stanowi żadnego problemu.

logo-sasanka
Anna Peczyńska | przedszkolesasanka.pl

Z przyjemnością chciałabym zarekomendować firmę ISP Media z Wrocławia, z którą współpracuję od połowy 2015 roku. W oparciu o nasze pozytywne doświadczenia we współpracy, polecam ISP Media jako profesjonalnego i skutecznego partnera pozycjonującego strony WWW.

logo
Karol Myśliwiec | Karol Myśliwiec Kancelaria Adwokacka

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą ISP Media. Polecam.

wolski-logo
Dagmara Wolska | OSK Wolski sp. j.

Szkoła Jazdy Wolski & Gliga współpracuje z ISP Media Andrzej Michta w zakresie pozycjonowania strony firmowej. W krótkim czasie uzyskaliśmy oczekiwane efekty pracy zespołu ISP Media i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy.

duraj
Bernadeta Duraj | Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Bernard Duraj

Z przyjemnością rekomenduję firmę ISP Media, która zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony. Od samego początku współpracy firma wywiązywała się ze swoich obowiązków należycie, pozycjonowanie jest wykonywane bardzo sprawnie a kontakt z właścicielem i przedstawicielami firmy jest na najwyższym poziomie.

logo-gfp
Piotr Grzelczak | Grzelczak Fogel i Partnerzy Spółka Partnerska Radców Prawnych

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z ISP Media i z osiąganych efektów. Szczególnie cenię sobie świetny kontakt z zespołem pozycjonerów oraz szczegółowe, comiesięczne raporty. Polecam!

Chcesz zobaczyć pozostałe referencje? Interesują Cię referencje firm z Twojej branży? Skontaktuj się z nami – dodatkowe otrzymasz drogą mailową.

Cookie
Serwis używa cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka Prywatności
Back Top