Skuteczność naszych działań jest wynikiem dużego doświadczenia zdobytego w tej branży, posiadaniem odpowiedniej wiedzy i nieustannym jej rozszerzaniem, co jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, o czym przekonali się już nasi Klienci.

Aneta Sojka-Maier
Aneta Sojka-Maier - Właściciel (langpar.com)
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt, szczegółowe comiesięczne raporty, widać efekty! Współpracujemy już od roku i mogę gorąco polecić ISP Media!
Michał Janiszek
Michał Janiszek; Właściciel, NIP: 8251817949
Rzetelnie, fachowo i konkretnie. Polecam.
Marcin Szelejewski
Marcin Szelejewski - Właściciel; NIP: 7891699783
Polecam! Rewelacyjne efekty praktycznie natychmiastowo. Potrafią pomóc, podpowiedzieć aby uzyskać maksymalny efekt jak najniższym kosztem:)
Laura Kozak
Laura Kozak - Właściciel (projektywnetrz-kozak.pl)
Polecam firmę ISP MEDIA. Zawsze służą pomocą, szczegółowo odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Odkąd nawiązałam współpracę z ISP MEDIA jestem o wiele bardziej widoczna w internecie!
Krzysztof Górecki
Krzysztof Górecki, NIP: 5730304436
Polecam !!! , od wielu lat współpracuje z ISP media i z cała pewnością i świadomością mogę powiedzieć że naprawdę warto im zaufać.
Rafał Zdziarski
Rafał Zdziarski - Właściciel; NIP: 5242703794
Z usług firmy ISP Media korzystam już ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Systematyczna praca dała efekty i witryna na dane frazy wylądowała na pierwszych stronach. Z Panem Andrzejem jest znakomity kontakt, miły i życzliwy człowiek z profesjonalnym podejściem. Mam nadzieje, że owocna współpraca będzie trwała jeszcze wiele lat. Polecam!
Aneta Celińska
Aneta Celińska - Właściciel Imago; NIP: 5222777938
Pełny profesjonalizm i obsługa na najwyższym poziomie. Współpraca na 5+, dokładnie tak jak i wyniki. Szczerze polecamy tą firmę.
Mirosław Rosiński
Właściciel - E & M Sp. z o.o.; NIP: 7290110366
Polecam firmę ISP Media. Działa skutecznie, dobry kontakt, niskie koszty.
Łukasz Bernat
Właściciel - Luk Strong; NIP: 9141530354
Polecam z czystym sumieniem firmę ISP Media która zajmuję się pozycjonowaniem mojej strony internetowej. Bardzo sprawy kontakt, bardzo dobra cena i co najważniejsze bardzo dobre wyniki współpracy. Polecam raz jeszcze !
Jan Mielcarz
Właściciel - Opakowania Ryszard i Jan Mielcarz; NIP: 8222143448
Zleciłem firmie ISP Media ze Strzelina pozycjonowanie 4 fraz kluczowych dla mojej strony hotstampingwarszawa.pl. Firma stanęła na wysokości zadania dosłownie i w przenośni - dziś wszystkie 4 frazy znajdują się wysoko na pierwszej stronie Google. Jestem zadowolony z efektów współpracy z firmą jak i z samej usługi pozycjonowania, ponieważ przekłada się ona odpowiednio na ilość klientów, których obecnie pozyskuję.
Anna Piekutowska
Właściciel - Biuro Rachunkowe REWEN Sp. z o.o.; NIP: 7322172064

Moja strona została wykonana w bardzo niedługim czasie od dokonania ustaleń co do jej wyglądu i funkcjonalności z polotem i inwencją. Bardzo krótki czas reakcji na nieliczne uwagi. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i gorąco polecam.

Beata Kostrzewska
Właściciel - Koda Public Relations S. J.; NIP: 7251822973
Zdecydowanie polecam ISP Media. Najkrótsza charakterystyka firmy to: profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność. Nasza współpraca rozpoczęła się w kwietniu 2015 roku. To co sprawia, że trwa nieprzerwanie do dzisiaj, to także szybkość reakcji na nasze potrzeby.
Dominika Jankowska
Właściciel - Dziecko Expert Sp. z. o. o; NIP: 8842772977

Firma ISP Media Andrzej Michta zajmuje się pozycjonowaniem strony naszego sklepu internetowego. Jestem zadowolona z dotychczasowej współpracy, jasne warunki i dobry kontakt z właścicielem. Polecam.

Joanna Oszczudłowska-Migut
Właściciel - Biuro Rachunkowe Buchalter; NIP: 8671454028

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą ISP Media. Firma sukcesywnie pozycjonuje stronę mojego biura rachunkowego i przekłada się to na więcej zapytań sprzedażowych, które są faktycznie odczuwalne. ISP Media oferuje bardzo korzystne warunki dlatego śmiało polecam!

Ariel Grabowski
Właściciel - ArielGrabowski.pl; NIP 5482511976

Z firma ISP Media nawiązałem współpracę rok temu, Pan Andrzej zapewniał, że w ciągu trzech miesięcy osiągniemy TOP 3. Już po 8 tygodniach moja fraza "retusz" osiągnęła drugą pozycję, aktualnie znajduje się na pierwszym miejscu co znacznie zwiększyło ruch na mojej stronie. Jestem bardzo zadowolony z kontaktu oraz pomocy dotyczącej błędów na mojej stronie, które zostały naprawione bezpłatnie. Polecam współpracę z ISP Media, jeśli zależy wam na osiągnięciu ponadprzeciętnych wyników w rozsądnej cenie i krótkim czasie.

Adriana Szczecka
Właściciel - AJS Biuro Rachunkowe; NIP: 5882178405

Serdecznie polecam, moja strona internetowa po niespełna dwóch miesiącach jest na pierwszym miejscu w Google. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pełen profesjonalizm

Gabriela Bar
Właściciel - Szostek Bar i Partnerzy Kancelaria Prawna; NIP: 8943051133

Rekomendujemy ISP Media jako firmę profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzącą do realizowanych zadań oraz szybko reagującą na potrzeby klienta.

Sebastian Kociołek
Właściciel - Wektor Przeprowadzki; NIP: 6793093079

Bardzo dobra współpraca, firma ISP Media wywiązuje się z swoich obowiązków całkowicie i co zaskakujące, bardzo efektywnie. Wszystko o co poproszę zostaje natychmiastowo załatwione, tak więc jestem bardzo zadowolony a zwłaszcza z Pana Andrzeja z którym jakikolwiek kontakt czy telefoniczny czy mailowy nie stanowi żadnego problemu.

Anna Peczyńska
Właściciel - Przedszkole Sasanka; NIP: 8251491117

Z przyjemnością chciałabym zarekomendować firmę ISP Media z Wrocławia, z którą współpracuję od połowy 2015 roku. W oparciu o nasze pozytywne doświadczenia we współpracy, polecam ISP Media jako profesjonalnego i skutecznego partnera pozycjonującego strony WWW.

Karol Myśliwiec
Właściciel - Karol Myśliwiec Kancelaria Adwokacka; NIP: 8722192504

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą ISP Media. Polecam.

Dagmara Wolska
Właściciel - OSK Wolski sp. j.; NIP: 8943039439

Szkoła Jazdy Wolski & Gliga współpracuje z ISP Media Andrzej Michta w zakresie pozycjonowania strony firmowej. W krótkim czasie uzyskaliśmy oczekiwane efekty pracy zespołu ISP Media i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy.

Bernadeta Duraj
Właściciel - BB Duraj; NIP: 7531920116

Z przyjemnością rekomenduję firmę ISP Media, która zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony. Od samego początku współpracy firma wywiązywała się ze swoich obowiązków należycie, pozycjonowanie jest wykonywane bardzo sprawnie a kontakt z właścicielem i przedstawicielami firmy jest na najwyższym poziomie.

Piotr Grzelczak
Właściciel - GFP_Legal; NIP: 8992786194

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z ISP Media i z osiąganych efektów. Szczególnie cenię sobie świetny kontakt z zespołem pozycjonerów oraz szczegółowe, comiesięczne raporty. Polecam!