Piotr Grzelczak
Radca prawny - "Grzelczak Fogel i Partnerzy"

"Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z ISP Media i z osiąganych efektów. Szczególnie cenię sobie świetny kontakt z zespołem pozycjonerów oraz szczegółowe, comiesięczne raporty. Polecam!"

Bernadeta Duraj
Właściciel - "BB Duraj"

"Z przyjemnością rekomenduję firmę ISP Media, która zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony. Od samego początku współpracy firma wywiązywała się ze swoich obowiązków należycie, pozycjonowanie jest wykonywane bardzo sprawnie a kontakt z właścicielem i przedstawicielami firmy jest na najwyższym poziomie."

Dagmara Wolska
"Szkoła Jazdy Wolski & Gliga"

"Szkoła Jazdy Wolski & Gliga współpracuje z ISP Media Andrzej Michta w zakresie pozycjonowania strony firmowej. W krótkim czasie uzyskaliśmy oczekiwane efekty pracy zespołu ISP Media i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy."

Karol Myśliwiec
Właściciel - "Myśliwiec"

"Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą ISP Media. Polecam."

Anna Piekutowska
Właściciel - "Biuro rachunkowe Rewen"

"Strona www.biuroap.pl została wykonana w bardzo niedługim czasie od dokonania ustaleń co do jej wyglądu i funkcjonalności z polotem i inwencją. Bardzo krótki czas reakcji na nieliczne uwagi. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i gorąco polecam."

Anna Peczyńska
Dyrektor - "Przedszkole Sasanka"

"Z przyjemnością chciałabym zarekomendować firmę ISP Media z Wrocławia, z którą współpracuję od połowy 2015 roku. W oparciu o nasze pozytywne doświadczenia we współpracy, polecam ISP Media jako profesjonalnego i skutecznego partnera pozycjonującego strony WWW."

Sebastian Kociołek
Właściciel - "Wektor Przeprowadzki"

"Bardzo dobra współpraca, firma ISP Media wywiązuje się z swoich obowiązków całkowicie i co zaskakujące, bardzo efektywnie. Wszystko o co poproszę zostaje natychmiastowo załatwione, tak więc jestem bardzo zadowolony a zwłaszcza z Pana Andrzeja z którym jakikolwiek kontakt czy telefoniczny czy mailowy nie stanowi żadnego problemu."

Gabriela Bar
Radca prawny - "Szostek Bar"

"Rekomendujemy ISP Media jako firmę profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzącą do realizowanych zadań oraz szybko reagującą na potrzeby klienta."

Adriana Szczecka
Właściciel - "Biuro rachunkowe AJS"

"Serdecznie polecam, moja strona internetowa po niespełna dwóch miesiącach jest na pierwszym miejscu w Google. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pełen profesjonalizm"

Ariel Grabowski
Właściciel "ArielGrabowski.pl"

"Z firma ISP Media nawiązałem współpracę rok temu, Pan Andrzej zapewniał, że w ciągu trzech miesięcy osiągniemy TOP 3. Już po 8 tygodniach moja fraza "retusz" osiągnęła drugą pozycję, aktualnie znajduje się na pierwszym miejscu co znacznie zwiększyło ruch na mojej stronie. Jestem bardzo zadowolony z kontaktu oraz pomocy dotyczącej błędów na mojej stronie, które zostały naprawione bezpłatnie. Polecam współpracę z ISP Media, jeśli zależy wam na osiągnięciu ponadprzeciętnych wyników w rozsądnej cenie i krótkim czasie. "

Joanna Oszczudłowska-Migut
Właściciel "Biuro rachunkowe Buchalter"

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą ISP Media. Firma sukcesywnie pozycjonuje stronę mojego biura rachunkowego i przekłada się to na więcej zapytań sprzedażowych, które są faktycznie odczuwalne. ISP Media oferuje bardzo korzystne warunki dlatego śmiało polecam!"

Dominika Jankowska
Właściciel "DzieckoExpert"

"Firma ISP Media Andrzej Michta zajmuje się pozycjonowaniem strony naszego sklepu internetowego. Jestem zadowolona z dotychczasowej współpracy, jasne warunki i dobry kontakt z właścicielem. Polecam."

Beata Kostrzewska
Właściciel - "Koda Public Relations S. J."
"Zdecydowanie polecam ISP Media. Najkrótsza charakterystyka firmy to: profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność. Nasza współpraca rozpoczęła się w kwietniu 2015 roku. To co sprawia, że trwa nieprzerwanie do dzisiaj, to także szybkość reakcji na nasze potrzeby."

Jesteś zadowolony/a z naszych usług?