What are you looking for?

Usługi

Realizujemy usługi z zakresu SEO/SEM.

Jesteśmy agencją SEO/SEM ze stolicy Dolnego Śląska. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych (SEO) oraz prowadzeniu kampanii linków sponsorowanych Google ADS (kampanie PPC).

Swoje pierwsze zlecenie wykonaliśmy w 2006 roku – od tamtej pory nieustannie i sukcesywnie zajmujemy się tym co kochamy najbardziej.

Pozycjonowanie/SEO
Wybrane usługi:
SEO lokalne i ogólnopolskie
SEO dla e-commerce/pozycjonowanie sklepów www
Pozycjonowanie szerokie/long tail
Pozycjonowanie zagraniczne
Audyt SEO + UX/UI
Wybrane usługi:
Audyt SEO stron i sklepów internetowych
Audyt User Experience/UX
Optymalizacja konwersji
Audyt aplikacji webowych
Google ADS/d. AdWords
Wybrane usługi:
Generowanie leadów sprzedażowych
Remarketing/Google Merchant
Kompleksowe prowadzenie kampanii
Optymalizacja/audyt kampanii
Strony/Sklepy WWW
Wybrane usługi:
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Portale
Landing page

Wierzymy, że tylko dając wartość innym, sami stajemy się lepsi.

Posiadamy w swojej ofercie wszystkie rozwiązania, dzięki którym zaistniejesz w Internecie i zdobędziesz nowych klientów.

Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę usług.

Uzupełnij poniższy formularz. Wycenę otrzymasz w ciągu jednej doby.

  Dołącz do szerokiego grona zadowolonych Klientów.

  My możemy mówić o sobie wiele, ale to nie nasze zdanie się liczy.

  Joanna Oszczudłowska-Migut
  buchalter.info
  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą ISP Media. Firma sukcesywnie pozycjonuje stronę mojego biura rachunkowego i przekłada się to na więcej zapytań sprzedażowych, które są faktycznie odczuwalne. ISP Media oferuje bardzo korzystne warunki dlatego śmiało polecam!
  Dagmara Wolska
  szkolajazdy.pl
  Szkoła Jazdy Wolski & Gliga współpracuje z ISP Media Andrzej Michta w zakresie pozycjonowania strony firmowej. W krótkim czasie uzyskaliśmy oczekiwane efekty pracy zespołu ISP Media i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy.
  Beata Kostrzewska
  bimbambom.info
  Zdecydowanie polecam ISP Media. Najkrótsza charakterystyka firmy to: profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność. Nasza współpraca rozpoczęła się w kwietniu 2015 roku. To co sprawia, że trwa nieprzerwanie do dzisiaj, to także szybkość reakcji na nasze potrzeby.
  Laura Kozak
  projektywnetrz-kozak.pl
  Polecam firmę ISP MEDIA. Zawsze służą pomocą, szczegółowo odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Odkąd nawiązałam współpracę z ISP MEDIA jestem o wiele bardziej widoczna w internecie!
  Bernadeta Duraj
  terakota-duraj.com.pl
  Z przyjemnością rekomenduję firmę ISP Media, która zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony. Od samego początku współpracy firma wywiązywała się ze swoich obowiązków należycie, pozycjonowanie jest wykonywane bardzo sprawnie a kontakt z właścicielem i przedstawicielami firmy jest na najwyższym poziomie.
  Anna Peczyńska
  przedszkolesasanka.pl
  Z przyjemnością chciałabym zarekomendować firmę ISP Media z Wrocławia, z którą współpracuję od połowy 2015 roku. W oparciu o nasze pozytywne doświadczenia we współpracy, polecam ISP Media jako profesjonalnego i skutecznego partnera pozycjonującego strony WWW.
  Rafał Zdziarski
  banerbunny.pl
  Z usług firmy ISP Media korzystam już ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Systematyczna praca dała efekty i witryna na dane frazy wylądowała na pierwszych stronach. Z Panem Andrzejem jest znakomity kontakt, miły i życzliwy człowiek z profesjonalnym podejściem. Mam nadzieje, że owocna współpraca będzie trwała jeszcze wiele lat. Polecam!

  Interesują Cię referencje firm z Twojej branży? Skontaktuj się z nami – dodatkowe otrzymasz drogą mailową. Nasze portfolio referencji to łącznie ponad 150 pozytywnych opinii zgromadzonych na przestrzeni ostatnich 16 lat naszej działalności.

  Back Top
  Kliknij, aby zadzwonić