Pozycjonowanie Stron

Ponad 35% ruchu w Internecie jest generowane przez wyszukiwarkę Google.

Czy Twoja strona znajduje się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania?

Czy chciałbyś/chciałabyś aby Twoja oferta trafiła bezpośrednio do osób zainteresowanych, które w dodatku aktywnie jej poszukują? Jeśli tak, to wystarczy tylko, aby Twoja strona internetowa pojawiła się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce Google!

W jaki sposób usługa zostanie wykonana?

Krok pierwszy:
Wybór słów kluczowych

W pierwszej kolejności dobierzemy dla Ciebie najpopularniejsze słowa kluczowe związane z profilem Twojej działalności.

Krok drugi:
Audyt oraz optymalizacja

W przypadku, gdy Twoja strona nie jest przyjazna dla wyszukiwarki Google - przeprowadzimy jej pełny audyt oraz naniesiemy poprawki.

Krok trzeci:
Pozycjonowanie strony

Wykonujemy niezbędne czynności, w tym zdobywanie wartościowych linków, tak aby osiągnąć najwyższe pozycje w wyszukiwarce.

Pozycjonowaniem w wyszukiwarce Google zajmujemy się od 2006 roku!

Czy wiesz, że wyszukiwarka Google jest od wielu lat najpopularniejszą stroną w Internecie?

Codziennie ktoś szuka w wyszukiwarce Google produktów, bądź też usług oferowanych przez firmę taką jak Twoja. Potencjalny klient wybierze Twoją stronę, tylko jeśli będzie widoczna.

Strona, która znajduje się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania jest zazwyczaj odwiedzana przez kilkaset, a często nawet kilka tysięcy unikatowych użytkowników w ciągu miesiąca.

W ramach współpracy oferujemy:

Rozliczenie w modelu niski ryczałt + płatności "za efekt"

Bezterminową umowę

Pozycjonowanie White Hat SEO

Dostęp do systemu monitorowania pozycji

Pomoc w doborze słów kluczowych

Audyt oraz optymalizację strony

Płatność "za efekt"

Jako jedna z nielicznych firm SEO oferujemy Tobie model rozliczeń "za efekt". Poza niewielkimi opłatami bazowymi, tak długo jak Twoja strona znajduje się poza pierwszą stroną wyszukiwarki, dodatkowe wynagrodzenie nie zostanie naliczone.

Stały monitoring pozycji

Otrzymasz dostęp do systemu monitorowania pozycji. Jest to bardzo przydatne narzędzie, które w sposób automatyczny codziennie sprawdzi oraz zapisze pozycje fraz, a także wygeneruje comiesięczny raport.

W jaki sposób dobieramy najlepsze słowa kluczowe?

Jednym z ważniejszych elementów dobrej kampanii SEO jest dobór odpowiednich słów kluczowych. Wykorzystując w tym celu planer słów kluczowych Google jesteśmy w stanie dobrać dla Ciebie najtrafniejsze frazy/słowa kluczowe. Poniżej możesz zobaczyć jak narzędzie wygląda na przykładzie fraz "biuro rachunkowe Wrocław", "szkoła jazdy Wrocław" oraz "agencja reklamowa Wrocław". Planer wyświetla średni miesięczny zakres wyszukań (dane na podstawie ostatnich 12 miesięcy) oraz frazy pokrewne.

Słowo kluczowe (według trafności) Śr. miesięczny zakres wyszukiwań (od - do)Słowo kluczowe (według trafności) Śr. miesięczny zakres wyszukiwań (od - do)Słowo kluczowe (według trafności) Śr. miesięczny zakres wyszukiwań (od - do)
biuro rachunkowe wrocław1 tys.-10 tys. wyszukiwańszkoła jazdy wrocław1 tys.-10 tys. wyszukiwańagencja reklamowa wrocław1 tys.-10 tys. wyszukiwań
usługi rachunkowe wrocław100-1 tys. wyszukiwańprawo jazdy wrocław1 tys.-10 tys. wyszukiwańtworzenie stron www wrocław100-1 tys. wyszukiwań
księgowość wrocław100-1 tys. wyszukiwańkurs prawa jazdy wrocław100-1 tys. wyszukiwańpozycjonowanie wrocław100-1 tys. wyszukiwań
doradztwo podatkowe wrocław100-1 tys. wyszukiwańszkoła nauki jazdy wrocław100-1 tys. wyszukiwańpozycjonowanie stron wrocław100-1 tys. wyszukiwań
biuro księgowe wrocław100-1 tys. wyszukiwańosk wrocław100-1 tys. wyszukiwańagencja marketingowa wrocław100-1 tys. wyszukiwań
biuro rachunkowe wrocław krzyki10-100 wyszukiwańnauka jazdy wrocław100-1 tys. wyszukiwańreklama w internecie wrocław10-100 wyszukiwań
biuro rachunkowe wrocław cennik10-100 wyszukiwańkurs na prawo jazdy wrocław10-100 wyszukiwańpozycjonowanie stron internetowych wrocław10-100 wyszukiwań

Sprawdź opinie naszych klientów:

Skontaktuj się z nami!

Otrzymasz od nas szczegółową, "uszytą na miarę" ofertę drogą mailową.

Na wszystkie zgłoszenia odpowiadamy zazwyczaj w przeciągu jednego dnia roboczego

Telefon: (+48) 693-522-012

E-mail: kontakt(at)ispmedia.pl

Pracujemy od poniedziałku do soboty
w godzinach 9:00 - 18:00

 

(Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pozycjonowania lokalnego, kliknij TUTAJ.)

Pola oznaczone znakiem * są wymagane.

Adres strony do pozycjonowania.

(pole opcjonalne)

(pole opcjonalne)

(pole opcjonalne)

Pozycjonowanie strony to gwarancja sukcesu

Pozycjonowanie stron internetowych to gwarancja ich popularności i sukcesu - w tym finansowego. Określa pozycję naszej strony internetowej w wyszukiwarkach, a tym samym ilość odwiedzających ją codziennie osób. W przypadku stron firmowych ma to kluczowe znaczenie tak dla marketingu, jak i dla obrotów, wymiernej ilości klientów i konkretnych wyników sprzedażowych. Pozycjonowanie w wyszukiwarkach jest dziś koniecznością dla wszystkich firm - nie tylko tych wielkich, ale także tych mniejszych.

Pozycjonowanie strony to współcześnie jedna z najważniejszych inwestycji niemal każdego przedsiębiorstwa. Nasza agencja zapewnia kompleksowe, tanie pozycjonowanie stron dla małych i dużych klientów - z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb i w atrakcyjnych cenach. Dysponujemy doświadczonym zespołem SEO, stanowiącym gwarancję sukcesu naszej firmy w Internecie. Obsługujemy sklepy internetowe działające na wszystkich platformach. 

Warto zadbać też o pozycjonowanie naszych stron prywatnych i blogów - treści, którymi chcemy dzielić się innymi. Bez dobrej, sprawdzonej agencji SEO nie dotrzemy z nimi przecież do szerokiego grona odbiorców.

Pozycjonowanie - Cennik

Wymierne efekty pozycjonowania nie oznaczają zawsze wysokich cen - pozycjonowanie tanio jest możliwe przy odpowiednim doborze słów kluczowych, w które celujemy. W koszt pozycjonowania wchodzi także szeroki zakres usług dodatkowych oraz optymalizację wewnętrzną witryny. Gdy chodzi o pozycjonowanie Google cena usługi wiąże się z ilością i trudnością fraz (słów kluczowych), na które chcemy zajmować wysokie miejsca w wyszukiwarce. Pracownicy naszej agencji pomogą w odpowiedniej selekcji fraz - tak, by tanio i łatwo zwiększyć ruch na naszej stronie. Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron cennik naszej agencji SEO jest - uwzględniając jakość i kompleksowość wykonywanej usługi - bezkonkurencyjny na rynku. Wiąże się to właśnie ze staranną analizą i selekcją fraz kluczowych.

Wysoka jakość. Pozycjonowanie - oferta indywidualna

Wysoką jakość działań SEO zapewnia przede wszystkim pozycjonowanie organiczne. Stanowi ono także gwarancję bezpieczeństwa naszych działań - brak nagłych, niespodziewanych spadków pozycji. Pozycjonowanie internetowe to przede wszystkim proces stopniowego budowania linków prowadzących do naszej strony. Współcześnie budowanie zaplecza i bazy linków przychodzących wymaga jednak ostrożności i doświadczenia. Tylko dobrze dobrana agencja SEO przeprowadzi pozycjonowanie strony nie tylko szybko, ale także trwale i bezpiecznie, w najwyższej jakości.

Istnieją dwa filary działań SEO: pozycjonowanie i optymalizacja. Do uzyskania wysokich miejsc w wyszukiwarce konieczna jest także optymalizacja wewnętrzna naszych witryn i blogów. Oferujemy kompleksową analizę wewnętrzną witryny wraz z optymalizacją jej kodu i treści - optymalizacja jest podstawą sukcesu dalszych działań SEO.

Sklepy internetowe

Pozycjonowanie sklepu internetowego to skomplikowane zadanie. Największym problemem jest zazwyczaj duplikacja treści. Nasza agencja oferuje optymalizację kodu sklepu i optymalizację treści (opisy produktów i kategorii) tak, by nie występowała duplikacja - umożliwi nam to szybkie przegonienie witryn konkurencji, w tym nawet dużych witryn internetowych.Obsługujemy wszystkie istniejące na rynku rodzaje platform sklepowych. Oferujemy także bezproblemowe wdrażanie certyfikatów SSL i systemów płatności.

Pozycjonowanie produktu i marki

Pozycjonowanie firmy dotyczy nie tylko witryny firmowej, profilu na Facebooku czy firmowego bloga. W zakres naszych usług wchodzi także kompleksowe pozycjonowanie produktu i pozycjonowanie marki. Pozycjonowanie seo jest istotne nie tylko dla wymiernych i szybkich efektów sprzedażowych. Chodzi tu także o reklamę i marketing - długotrwałe budowanie świadomości naszej marki i naszego produktu u klientów. W działaniach SEO nie chodzi dziś tylko o wypozycjonowanie strony pod określoną frazę - chodzi o pozycjonowanie oferty naszej firmy jako całości.

Blogi, zaplecza i Wordpress

Pozycjonowanie bloga firmowego lub prywatnego wymaga odpowiedniego doboru technik SEO. Znaczna część witryn internetowych - nie tylko blogów, ale także witryn firmowych - opiera się dziś na technologii Wordpress. Pozycjonowanie stron opiera się także na opartych na technologii Wordpress zapleczach, stronach odsyłających do naszej głównej witryny. Dzięki dużemu doświadczeniu naszych pracowników z tą popularną technologią oferowane przez naszą agencję pozycjonowanie Wordpress przynosi szybkie i wymierne efekty.

Kompleksowe pozycjonowanie

Świadczone przez nas usługi SEO mają charakter kompleksowy. Na życzenie klienta pozycjonujemy nie tylko witryny i ich konkretne podstrony, ale także profile na stronach społecznościowych, blogi i wizytówki internetowe. Dla wielu firm istotne jest także pozycjonowanie w Google Maps - coraz więcej klientów szuka przecież usługodawców właśnie korzystając z mapek w Google. Pozycjonowanie w mapach to ciekawa nisza, dająca duże nadzieje na komercyjny sukces. Oferujemy także inne rodzaje pozycjonowania, np. pozycjonowanie w Google obejmujące grafiki i filmy.