Zastanawiasz się jak pozyskać nowych Klientów przez Internet? Chciałbyś, aby Twoje oferta trafiła bezpośrednio do konkretnej grupy docelowej użytkowników? Wystarczy tylko, że strona Twojej firmy znajdzie się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, a ilość nowych zleceń zacznie zwiększać się z dnia na dzień.

 

Czy Twoja strona znajduje się na wysokiej i stabilnej pozycji w wynikach wyszukiwania?

Wysoka pozycja w rankingach Google powinna być priorytetem dla wszystkich firm. Wielu przedsiębiorców akceptuje to za suchy fakt, jednak my podajemy argumenty, które z całą pewnością do ciebie przemówią. Internet jest miejscem, w którym znajdują się obecnie niemal wszyscy twoi potencjalni klienci, czy wiec nie byłoby łatwiej połączyć się z nimi? Pozycja w wyszukiwarce to jak na ten moment najlepsza inwestycja, w jaką może się zaangażować twoja firma. Każdego dnia miliony osób wykorzystują Google, aby znaleźć informacje na konkretny temat lub firmę, która pomoże rozwiązać ich obecny problem.

Jak przebiega proces wykonania usługi?

Etap pierwszy - wybór odpowiednich fraz

W pierwszej kolejności nasze działania skupią się na doborze najpopularniejszych fraz kluczowych, które są ściśle powiązane z profilem prowadzonej przez Ciebie działalności.

Etap drugi - audyt oraz optymalizacja

Jeśli Twoja strona nie jest przyjazna dla wyszukiwarki Google, to zajmiemy się przeprowadzeniem jej kompleksowego audytu oraz naniesieniem niezbędnych poprawek.

Etap trzeci - pozycjonowanie strony internetowej

Nasze działania skupiają się na wykonaniu podstawowych czynności w tym zdobywaniu wartościowych linków, czego celem jest podniesienie pozycji w wyszukiwarce Google.

Pozycjonowaniem stron internetowych zajmujemy się już od 2006 roku!

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że wyszukiwarka Google od wielu już lat zajmuje miejsce lidera, jeżeli chodzi o najpopularniejszą stronę internetową?

Pamiętaj, że są wśród nas osoby, które każdego dnia korzystają z wyszukiwarki Google, w celu zakupienia produktów lub skorzystania z usług dokładnie takich, jak oferuje Twoja firma. Nowy Klient odwiedzi stronę Twojej firmy, tylko wtedy, kiedy będzie ona dostatecznie widoczna i atrakcyjna. Tylko ta strona, która zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania, jest najczęściej odwiedzana przez potencjalnych Klientów. Bardzo często odwiedza ją średnio kilkaset, a niekiedy nawet i kilka tysięcy nowych użytkowników w ciągu jednego miesiąca. 

 

Usługa pozycjonowania stron internetowych to jednocześnie gwarancja sukcesu - w tym finansowego. Określa pozycję naszej strony w wyszukiwarkach, a tym samym ilość odwiedzających ją codziennie osób. W przypadku stron firmowych ma to kluczowe znaczenie tak dla marketingu, jak i dla obrotów, wymiernej ilości klientów i konkretnych wyników sprzedażowych. Pozycjonowanie w wyszukiwarkach jest dziś koniecznością dla wszystkich firm - nie tylko tych wielkich, ale także tych mniejszych.

W ramach współpracy oferujemy:

Rozliczenie w modelu niski ryczałt + płatności "za efekt"

Bezterminową umowę

Pozycjonowanie White Hat SEO

Dostęp do systemu monitorowania pozycji

Pomoc w doborze słów kluczowych

Audyt oraz optymalizację strony

Pozycjonowanie - płatność “za efekt”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy opcję płatności “za efekt”. Oprócz niewielkich standardowych opłat, nie naliczymy żadnych dodatkowych kosztów do czasu, aż Twoja strona nie znajdzie się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych wyników wyszukiwania Google.

Nieprzerywany monitoring pozycji

Zapewnimy Ci stały dostęp do systemu monitorowania pozycji Twojej strony. Jest to niezwykle przydatne narzędzie, które każdego dnia automatycznie będzie sprawdzać i zapisywać pozycję słów kluczowych, na podstawie czego stworzy następnie comiesięczny raport.

Jak wybieramy słowa kluczowe?

Podstawowym i zarazem jednym z najważniejszych etapów skutecznej kampanii SEO jest dobór właściwych słów kluczowych. Do tego celu wykorzystujemy najczęściej planer słów kluczowych Google, co pozwala nam na dopasowanie najbardziej trafionych słów i fraz kluczowych. Poniżej na przykładzie fraz “biuro rachunkowe Wrocław” oraz “szkoła jazdy Wrocław” przedstawiliśmy zasadę funkcjonowania tego narzędzia. Planer na postawie danych z ostatnich 12 miesięcy, wyświetli średni miesięczny zakres liczby wyszukiwań poszczególnych słów/fraz kluczowych, w tym także frazy pokrewne.

 

Słowo kluczowe (według trafności) Śr. miesięczny zakres wyszukiwań (od - do)Słowo kluczowe (według trafności) Śr. miesięczny zakres wyszukiwań (od - do)Słowo kluczowe (według trafności) Śr. miesięczny zakres wyszukiwań (od - do)
biuro rachunkowe wrocław1 tys.-10 tys. wyszukiwańszkoła jazdy wrocław1 tys.-10 tys. wyszukiwańagencja reklamowa wrocław1 tys.-10 tys. wyszukiwań
usługi rachunkowe wrocław100-1 tys. wyszukiwańprawo jazdy wrocław1 tys.-10 tys. wyszukiwańtworzenie stron www wrocław100-1 tys. wyszukiwań
księgowość wrocław100-1 tys. wyszukiwańkurs prawa jazdy wrocław100-1 tys. wyszukiwańpozycjonowanie wrocław100-1 tys. wyszukiwań
doradztwo podatkowe wrocław100-1 tys. wyszukiwańszkoła nauki jazdy wrocław100-1 tys. wyszukiwańpozycjonowanie stron wrocław100-1 tys. wyszukiwań
biuro księgowe wrocław100-1 tys. wyszukiwańosk wrocław100-1 tys. wyszukiwańagencja marketingowa wrocław100-1 tys. wyszukiwań
biuro rachunkowe wrocław krzyki10-100 wyszukiwańnauka jazdy wrocław100-1 tys. wyszukiwańreklama w internecie wrocław10-100 wyszukiwań
biuro rachunkowe wrocław cennik10-100 wyszukiwańkurs na prawo jazdy wrocław10-100 wyszukiwańpozycjonowanie stron internetowych wrocław10-100 wyszukiwań