What are you looking for?

Pozycjonowanie / SEO

Czy zastanawiasz się jak skutecznie pozyskać nowych klientów przez Internet? Bądź widoczny tam, gdzie Cię szukają.

Internet, a w nim takie narzędzia jak wyszukiwarki internetowe, to obecnie niezaprzeczalnie najważniejsze medium, i jest to akceptowane przez każdego jako suchy fakt. Na próżno szukać podobnych rozwiązań, które w tak prosty sposób pomogą Tobie pozyskać klienta. Jest to tak łatwe do tego stopnia, że to klienci szukają Ciebie, a nie na odwrót.

Internet jest również najszybciej rozwijającym się medium. Doprowadził do globalizacji naszego społeczeństwa, i nie sposób dziś bez niego funkcjonować. Tak między nami – zdradzimy Ci, że trend ten wcale nie zamierza zwolnić tempa, a wręcz przeciwnie – niewykorzystanie jego potencjału może mieć negatywne skutki dla Ciebie, jako przedsiębiorcy, w niedalekiej przyszłości.

Zdobądź przewagę nad Twoją konkurencją.

Chciałbyś, aby oferta Twojej firmy trafiła bezpośrednio do potencjalnych klientów? Wystarczy tylko, że Twoja strona internetowa znajdzie się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, a ilość nowych zleceń zacznie zwiększać się z dnia na dzień.

Czy Twoja strona znajduje się na wysokiej i stabilnej pozycji w wynikach wyszukiwania? Jeśli nie, skorzystaj z naszej oferty pozycjonowania dopasowanej pod Twoje potrzeby. Nasze ponad 16-letnie doświadczenie pozwoliło nam na wypromowanie setek stron, sklepów i blogów internetowych.

Nie zwlekaj – jeśli nie zrobisz tego Ty, z pewnością zrobi to Twoja konkurencja.

Jak działamy? Skutecznie. Dzielą Cię trzy kroki od zajęcia wysokiej pozycji.

Krok pierwszy - wybór odpowiednich fraz
W pierwszej kolejności nasze działania skupią się na doborze najpopularniejszych fraz kluczowych, które są ściśle powiązane z profilem prowadzonej przez Ciebie działalności.
Krok drugi - audyt oraz optymalizacja
Jeśli Twoja strona nie jest przyjazna dla wyszukiwarki Google, przeprowadzimy kompleksowy audyt SEO oraz naniesiemy niezbędne poprawki optymalizacyjne.
Krok trzeci - pozycjonowanie
Nasze działania skupiają się na wykonaniu odpowiednich czynności, takich jak np. optymalizacja techniczna, link building, etc., skutkujących podniesieniem pozycji.

W porządku – nie jest to jednak, aż tak proste. Jednak to właśnie nasza w tym rola, aby dla Ciebie ten proces uprościć. Ty jesteś ekspertem w Twojej dziedzinie, i świadczą o tym przede wszystkim lata pracy, które poświęciłeś doskonaląc swój fach. Pozwól zatem nam – specjalistom SEO – zająć się promocją Twojej strony, czy też sklepu internetowego.

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania Twojej strony.

Uzupełnij poniższy formularz. Wycenę otrzymasz w ciągu jednej doby.

  Dołącz do szerokiego grona zadowolonych Klientów.

  My możemy mówić o sobie wiele, ale to nie nasze zdanie się liczy.

  Joanna Oszczudłowska-Migut
  buchalter.info
  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą ISP Media. Firma sukcesywnie pozycjonuje stronę mojego biura rachunkowego i przekłada się to na więcej zapytań sprzedażowych, które są faktycznie odczuwalne. ISP Media oferuje bardzo korzystne warunki dlatego śmiało polecam!
  Dagmara Wolska
  szkolajazdy.pl
  Szkoła Jazdy Wolski & Gliga współpracuje z ISP Media Andrzej Michta w zakresie pozycjonowania strony firmowej. W krótkim czasie uzyskaliśmy oczekiwane efekty pracy zespołu ISP Media i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy.
  Beata Kostrzewska
  bimbambom.info
  Zdecydowanie polecam ISP Media. Najkrótsza charakterystyka firmy to: profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność. Nasza współpraca rozpoczęła się w kwietniu 2015 roku. To co sprawia, że trwa nieprzerwanie do dzisiaj, to także szybkość reakcji na nasze potrzeby.
  Laura Kozak
  projektywnetrz-kozak.pl
  Polecam firmę ISP MEDIA. Zawsze służą pomocą, szczegółowo odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Odkąd nawiązałam współpracę z ISP MEDIA jestem o wiele bardziej widoczna w internecie!
  Bernadeta Duraj
  terakota-duraj.com.pl
  Z przyjemnością rekomenduję firmę ISP Media, która zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony. Od samego początku współpracy firma wywiązywała się ze swoich obowiązków należycie, pozycjonowanie jest wykonywane bardzo sprawnie a kontakt z właścicielem i przedstawicielami firmy jest na najwyższym poziomie.
  Anna Peczyńska
  przedszkolesasanka.pl
  Z przyjemnością chciałabym zarekomendować firmę ISP Media z Wrocławia, z którą współpracuję od połowy 2015 roku. W oparciu o nasze pozytywne doświadczenia we współpracy, polecam ISP Media jako profesjonalnego i skutecznego partnera pozycjonującego strony WWW.
  Rafał Zdziarski
  banerbunny.pl
  Z usług firmy ISP Media korzystam już ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Systematyczna praca dała efekty i witryna na dane frazy wylądowała na pierwszych stronach. Z Panem Andrzejem jest znakomity kontakt, miły i życzliwy człowiek z profesjonalnym podejściem. Mam nadzieje, że owocna współpraca będzie trwała jeszcze wiele lat. Polecam!

  Interesują Cię referencje firm z Twojej branży? Skontaktuj się z nami – dodatkowe otrzymasz drogą mailową. Nasze portfolio referencji to łącznie ponad 150 pozytywnych opinii zgromadzonych na przestrzeni ostatnich 16 lat naszej działalności.

  Cookie
  Serwis używa cookies
  Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka Prywatności
  Back Top