Tworzenie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych

Szukasz odpowiedniej agencji do stworzenia strony lub sklepu Internetowego opartego o dowolną platformę czy język programowania? Świetnie trafiłeś!

W ramach współpracy oferujemy:

  Stworzenie profesjonalnej strony WWW

Otrzymasz dodatkowo wersję strony dostosowaną do urządzeń mobilnych (tablet, smartfon), dowolne moduły np. formularz kontaktowy, galeria zdjęć, mapy Google, integracja z Facebookiem, system newsów oraz grafikę na miarę.

  Utworzenie konta e-mail w domenie

Stworzymy dla Ciebie maile firmowe, np. kontakt@TwojaStrona.pl. Ilość skrzynek e-mailowych nie jest limitowana

  Szybki hosting 1GB

Otrzymasz szybki hosting z dostępem do panelu DirectAdmin. Usługa jest bezpłatna przez pierwsze 12 miesięcy.

  Podpięcie systemu monitorowania ruchu na stronie

Kod śledzący zostanie zainstalowany na stronie dożywotnio, pozwoli on na sprawne mierzenie ruchu na Twojej stronie.

  Rejestrację domeny .pl lub .com.pl

Zarejestrujemy dla Ciebie jedną domenę z końcówką .pl. Usługa jest bezpłatna przez pierwsze 12 miesięcy.

  Wykonanie identyfikacji wizualnej

Zaprojektujemy dla Ciebie logo, banery oraz wizytówki.

  Pomoc techniczną

Nawet po sfinalizowaniu zlecenia nie musisz się niczym przejmować - oferujemy praktycznie całodobową pomoc techniczną! Usługa jest bezpłatna przez pierwsze 12 miesięcy od momentu podpisania umowy (do wykorzystania jedna godzina robocza w ciągu miesiąca).

8

Platform do wyboru

2

Webmasterów

1

Copywriter

3

Realizacje miesięcznie

46

Godzin średnio poświęcamy na jeden projekt

Strony wykonujemy bez limitu poprawek

Rozwiązania eCommerce

Wiemy jak stworzyć profesjonale i intuicyjne systemy sprzedażowe dla Twojego sklepu Internetowego.

CMS, WordPress, Joomla

Po skończonym projekcie otrzymasz dostęp do panelu administracyjnego, z poziomu którego będziesz mógł/mogła zarządzać stroną.

Dopasowane rozwiązania

Jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie stronę "nieszablonową", odpowiadającą Twojemu indywidualnemu stylowi i wymaganiom.

Skontaktuj się z nami!

Odpiszemy na Twoje zgłoszenie tak szybko jak będzie to możliwe.

Odpowiadamy na zgłoszenia zazwyczaj w przeciągu jednego dnia roboczego.

Telefon: (+48) 693-522-012

E-mail: biuro(at)ispmedia.pl

 

Pracujemy od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:30 do 20:30

Pola oznaczone znakiem * są wymagane.

Zaprojektowanie własnej strony internetowej często może się okazać zadaniem ponad siły wielu osób. W związku z tym nie warto zbyt długo zwlekać z nawiązaniem współpracy z profesjonalną agencją, która zajmie się stworzeniem odpowiedniej witryny. Klienci mają różnorodne wymagania, jednak postaramy się podołać oczekiwaniom wszystkich osób, które zwrócą się po pomoc do naszej agencji.Projektowanie stron internetowych to bardzo odpowiedzialne, ale ciekawe zajęcie. Dzięki temu możemy rozwijać swoje umiejętności i wdrażać innowacyjne rozwiązania oraz systemy, które będą wykorzystywane na stronie internetowej.

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych od podstaw, tak aby zapewnić klientom doskonałe efekty. Tworzymy strony o zróżnicowanych tematykach, nie boimy się przyjmować trudnych wyzwań, na tym właśnie polega nasza praca. Projektowanie stron www za każdym razem staramy się realizować bezbłędnie, aby internauci mogli bez problemów poruszać się po stronie internetowej i znaleźć na niej wszystkie informacje, na których im zależy.

Projektowanie stron www - określenie celu tworzonej witryny

Podczas projektowania jedną z najważniejszych kwestii jest określenie celu tworzenia witryny. Z pewnością dla mniej doświadczonych osób nie jest to łatwe, jednak nie da się tego uniknąć w tego typu pracach. Projektowanie strony internetowej wymaga czasu, a jeśli ma to być skomplikowana witryna, prace nad jej powstaniem mogą potrwać nawet kilka tygodni. Oczywiście uzbrojenie się w cierpliwość jest najważniejszą kwestią, ponieważ tylko dobrze przemyślane ruchy mogą zaowocować powstaniem oryginalnej witryny internetowej.

Klient musi na samym początku zdecydować, do jakiej grupy odbiorców ma trafić strona internetowa, czy ma to być strona o charakterze typowo sprzedażowym, czy też może informacyjnym. Są to bardzo ważne niuanse, dlatego też należy się na nich bezwzględnie skupić, aby osiągnąć zamierzony cel. Tworzenie stron internetowych opiera się także na pracy z elementami graficznymi, aby strona była atrakcyjna i przejrzysta. Na takich stronach chce się zostać przez dłuższą chwilę, dlatego nie może być byle jaka, bo z pewnością odstraszy internautów.

Tworzenie stron www - uwzględnienie oczekiwań internautów

Tworzenie strony internetowej za każdym razem należy rozpocząć od uwzględnienia oczekiwań internautów. Jak wiadomo mogą być one bardzo zróżnicowane, ponieważ niektórzy lubią strony, które mają w sobie przesyt informacji, a inni wręcz odwrotnie. Tworzona strona ma:

  • odpowiadać na potrzeby wszystkich internautów,
  • dostarczać wiedzę na wybrane tematy,
  • być bardzo prosta w obsłudze (intuicyjność).

Z racji tego nasze prace zawsze są przemyślane i dokładnie analizowane, aby po drodze nie popełnić jakiegoś błędu, który potem mógłby nieść za sobą bardzo negatywne konsekwencje. Klienci nam ufają, dlatego staramy się ich nie zawieść i dostarczyć im rozwiązania na miarę ich oczekiwań, nie zapominając przy tym o internautach. To przecież od nich zależy to, czy na stronie będzie ruch, czy zniknie wśród konkurencji.

Projektowanie witryn internetowych - atrakcyjne ceny

Za zaprojektowanie strony internetowej wcale nie trzeba dużo płacić. Najważniejsze jest określenie własnych oczekiwań, a kwestie finansowe schodzą na dalszy plan. Zawsze klienci mogą jednak przeanalizować cennik, aby mieć świadomość, ile pieniędzy płaci się za tego typu usługi. Projektowanie stron internetowych cennik nie powinien jednak nikogo rozczarować. Oczywiście za bardziej rozbudowane projekty trzeba będzie zapłacić nieco większe pieniądze, ale na to klienci są już przygotowani. W końcu za dobrej jakości stronę internetową trzeba wyłożyć niemałe pieniądze, aby ruszyła z miejsca i zyskała na popularności. Tworzenie stron internetowych cennik jest jednak podany do wiadomości publicznej, dlatego nikt nie zostanie wprowadzony w błąd. Ewentualne zmiany zawsze można dogadać na indywidualnych spotkaniach z pracownikami agencji.

Podsumowanie

Tworzenie stron www Wrocław nie może pominąć pozycjonowania, ponieważ to od pozycjonowania zależy to, czy dana strona internetowa w ogóle zaistnieje w sieci, czy też już na starcie będzie spalona. Warto więc zainwestować w profesjonalną agencję, która świetnie zna się na realizowaniu takich zleceń. To sprawi, że strona będzie łatwa do wyszukania w wyszukiwarkach internetowych. Co za tym idzie internauci nie będą mieli problemów z tym, aby na nią trafić, gdy w wyszukiwarce wpiszą odpowiednie frazy kluczowe.

Jak widać podczas projektowania stron internetowych trzeba wziąć pod uwagę wiele zróżnicowanych czynników. Umiejętne połączenie ich w całość może gwarantować niesamowite efekty takiej pracy. Klienci oczekują zwykle szybkich efektów, jednak czasami trzeba na nie poczekać, za to po pewnym czasie na swojej stronie internetowej można zarabiać spore pieniądze. W pierwszej kolejności warto jednak sięgnąć po tworzenie stron Wordpress cennik, aby nie było żadnych niedomówień co do kwestii finansowych. Dzięki temu współpraca na pewno będzie układała się poprawnie.