Prowadzenie Instagrama

Prowadzenie Instagrama to jedna z tych usług, w której specjalizuje się nasza agencja. Instagram, portal społecznościowy należący do Facebooka, to jeden z najlepszych środków przekazu, który daje możliwość dotarcia do milionów użytkowników każdego dnia. Dziś Instagram to nie tylko dzielenie się ze znajomymi krótkimi urywkami ze swojego życia, a cos znacznie więcej. Skuteczne prowadzenie Instagrama firmowego pomoże w dotarciu do znacznie szerszej grupy odbiorczej, przykuciu uwagi jej członków, oraz zbudowania lojalnej społeczności wokół firmy. Instagram może również posłużyć jako idealne miejsce na udostępnienie swoich reklam oraz sprawdzenie obecnych trendów na rynku. Nasza oferta prowadzenia konta na Instagramie skierowana jest głównie do firm, jednak gwarantujemy również pomoc osobom indywidualnym, które starają się stworzyć swoją personalną markę. Jako agencja, nasz zespół składa się z wielu ekspertów z różnych dziedzin, dlatego możemy zagwarantować kompleksowe prowadzenie Instagrama firmy, oraz wspólne dążenie do celów zgodnie z wytycznymi naszego klienta.

Prowadzenie Instagrama najlepszą promocją dla twojej firmy

Instagram to dzisiaj drugi, zaraz po Facebooku największy portal społecznościowy, który jednak znacznie wyprzedza swojego jeszcze nieco większego właściciela, jeżeli chodzi o ilość przybywających każdego miesiąca użytkowników. Obecnie, na Instagramie zarejestrowanych jest ponad miliard użytkowników, z czego aż ponad połowa z nich codziennie odwiedza stronę, lub aplikację mobilną. Takie liczby powinny jasno przedstawiać ogromne możliwości, jakie daje prowadzenie Instagrama agencja. Obecnie na Instagramie znajdziemy przedstawicieli każdej grupy wiekowej. Trzeba jednak zaznaczyć, że wciąż największą z nich stanowią osoby w młodym wieku. Według statystyk spędzają oni średni ponad 30 minut dziennie na przeglądaniu portalu. W praktyce oznacza to, że każda firma, która chce pokazać swoje produkty, usługi, lub wydarzenia z życia firmy. W samej Polsce, w 2018 roku z serwisu Instagram korzystało 9 milionów użytkowników, Nie oznacza to jednak, że konkurencja jest zbyt duża. Nasza pomoc w prowadzeniu Instagrama sprawi, że każda firma osiągnie zamierzony sukces.

Profesjonalna agencja marketingowe

Nasza agencja od wielu lat zajmuje się działaniami z dziedziny marketingu internetowego od wielu lat. Znajdujący się w naszym zespole profesjonaliści nabyli swoją wiedzę, rozumienie świata mediów społecznościowych, oraz zachowania klienta poprzez lata praktyki, współpracę z największymi firmami, oraz samokształcenie. Dodatkowo, w dostarczaniu najlepszych rezultatów pomaga nam nasza pasja. Prywatnie jesteśmy pasjonatami, co oznacza, że każda najnowsza zmiana w alogrytmach i trendach na Instagramie wprowadzana jest w naszych działaniach tak szybko, jak to tylko możliwe. Zakres naszych usług jest na tyle szeroki, że wspólnymi siłami, razem z naszymi klientami możemy przedyskutować oraz stworzyć optymalne strategie i plany na prowadzenie konta firmowego, które zwiększą świadomość klientów o firmie, rozpromują ofertę, lub od razu zwiększą ilość konwersji.

Założenie i rozwój konta

Z reguły nasza współpraca z firmami w kwestii prowadzenia Instagrama firmowego rozpoczyna się od samego początku, czyli od stworzenia konta i zoptymalizowania jego ustawień, tak by klienci zainteresowani podobną tematyką, lub usługami mogli znaleźć daną firmę w łatwy sposób. Nie oznacza to jednak, że nie współpracujemy z klientami, których firmy posiadają już założone portale na Instagramie. W takich sytuacjach od samego początku przechodzimy do działań, które mają na celu zwiększenie zasięgów i dotarcie do szerszej grupy odbiorczej.

Pozyskiwanie obserwujących

Jednym z głównych celów prowadzenia konta firmowego na Instagramie przez naszą agencję jest zwiększanie liczby obserwujących (czyli followersów). To właśnie te osoby stanowią grupę osób, które w momencie kontaktu z treściami publikowanymi przez firmę wykazują mniejsze lub większe zainteresowanie tym, co mamy do przekazania. Aby maksymalnie zwiększyć ilość wartościowych obserwujących, którzy mogą wcześniej, czy później stać się klientami, oferujemy regularne publikowanie treści. Naszym głównym celem przy prowadzeniu firmowych profili jest dostarczanie wartości użytkownikom portalu wartości oraz przedstawianie działań firmy w interesujący i kreatywny sposób.

Nasze działania to gwarancja skuteczności

Współpraca z naszą agencją obejmuje cały zakres prowadzenia konta na Instagramie. Oznacza to, że od momentu rozpoczęcia współpracy, nasi klienci nie muszą dłużej zastanawiać się nad znalezieniem najlepszego sposobu na wykorzystanie Instagrama do działań promocyjnych firmy. Zajmiemy się analizą oraz doborem optymalnych hasztagów dla danej branży, typu działalności, oraz regionu. W kręgu naszych kompetencji jest tworzenie intrygujących grafik oraz postów, które przykuwają uwagę potencjalnych klientów i sprawiają, że są oni momentalnie zainteresowani działalnością firmy. Nasze działania to jednak znacznie więcej niż tylko ładnie wyglądające posty. Głównym celem jest zawsze konwersja, a wszystkie kroki mają na samym końcu prowadzić do podjęcia akcji przez członków grupy odbiorczej. Prowadzenie Instagrama koszt zależny jest od ustalonych wraz z klientem celów oraz zakresu współpracy, dlatego nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji.