Prowadzenie Fanpage Facebook, Instagram, LinkedIn

Prowadzenie Fanpage przez naszą agencję to jedna z największych szans dla firmy na wykorzystanie pełnego potencjału marketingowego, który oferuje największy na świecie portal społecznościowy. Nie ma obecnie innego miejsca, w którym łatwiej jest dotrzeć do potencjalnych klientów niż właśnie poprzez prowadzenie konta firmowego na Facebooku. Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swój biznes, czy twoja firma jest obecna na rynku już kilka lat i posiada już swój profil na Facebooku, nasza agencja zajmie się sprawnym zarządzaniem i promocją firmowego fanpage. Dzięki naszym kompleksowym usługom odciążysz siebie oraz swoich pracowników z wykonywania tak wymagającego działania, jakim jest odpowiednie zarządzanie kontem na Facebooku. W tym samym czasie, kiedy ty, lub inny wartościowy pracownik przygotowywałby posty, odpowiadał na komentarze, oraz starał się zachęcić użytkowników do grupy, będziecie mogli skupić się na zadaniach, w których czujecie się najbardziej kompetentni. My z kolei zajmiemy się tym, w czym specjalizujemy się od lat- promocją twojej firmy na Facebooku.

Facebook- szansa na promocję dla twojej firmy

Prowadzenie Fanpage firmowego to szansa na znalezienie swojego miejsca w społeczności, która liczy ponad dwa miliardy użytkowników. Dziennie z Facebooka korzysta ponad 1,3 miliarda osób na całym świecie. Nie trudno z tego wywnioskować jak wielka okazja czeka na wszystkich właścicieli firm i przedsiębiorców, którzy zdecydują się na wykorzystanie tego źródła przekazu do promocji swoich produktów, lub usług. Konto na Facebooku posiadają prawie wszyscy, a co najważniejsze ogromna część użytkowników to ludzie w wieku powyżej 25 lat. Statystyki pokazują, że więcej osób z tej grupy wiekowej jest skłonna do dokonywania droższych zakupów, oraz korzystania z bardziej ekskluzywnych usług. Jest to oczywiście spowodowane zwiększającym się z wiekiem statusem oraz dorobkiem. Dla twojej firmy Facebook to miejsce, w którym można nawiązać bezpośredni kontakt z klientami. Ludzie są o wiele bardziej skłonni do komentowania, dzielenia się opiniami i angażowania w życie firmy na fanpagach, niż jeżeli zaoferujemy im kontakt mailowy, lub nawet telefoniczny. Sposób, w jaki następuje komunikacja się zmienił, dlatego zaakceptowanie tego faktu i wykorzystanie go, to najlepsze co może zrobić każdy właściciel firmy.

Prowadzenie fanpage na fb

Nasza agencja to zespół składający się z doświadczonych i obeznanych w marketingu internetowym ekspertów. Od lat zajmujemy się profesjonalnym promowaniem lokalnych firm oraz międzynarodowych liderów na rynku. Przygotowując strategie marketingowe dostosowane do każdego dostępnego kanału, bierzemy pod uwagę wiele zmiennych. Najważniejsza z nich to specyfika branży. Bardzo istotne jest znalezienie miejsca, w którym najłatwiej dotrzeć do określonej grupy odbiorczej, oraz stworzenie wiadomości w taki sposób, aby zostały one uznane przez nią za wartościowe. W przypadku prowadzenia fanpage na Facebooku pierwszy aspekt jest zawsze spełniony- na Facebooku znajdziemy bardzo rozległy przekrój społeczeństwa. Nasze działania, niezależnie od tego na ile etapów są podzielone, zawsze prowadzą do jednego- zwiększenia liczby klientów, oraz przychodów firmy. Oferujemy prowadzenie fanpage na fb zarówno od zera, kiedy to sami tworzymy konto oraz je optymalizujemy, lub zajmujemy się promocją i zarządzaniem konta, które istnieje już od dłuższego czasu.

Profesjonalne zarządzanie fanpage na Facebooku- mniej pracy, lepsze efekty

Prowadzenie fanpage oferta obejmuje wiele różnych czynności, które mogą być niemożliwe do wykonania dla zapracowanych przedsiębiorców, oraz pracowników, którzy mają wystarczającą ilość skomplikowanych zadań wtrakcie swojego czasu pracy. Warto więc powierzyć to zadanie nam- profesjonalnej agencji reklamowej. Zajmiemy się wszystkim, co potrzebne do zwiększenia grupy odbiorczej, oraz zaangażowania istniejących już fanów. Przeanalizujemy rynek oraz działania konkurencji tak, aby dowiedzieć się jakie strategie warto zastosować do zwiększenia popularności fanpage firmowego. Następnie rozpoczniemy profesjonalne przygotowywanie treści na fanpage. Nasza agencja wierzy, że marketing to nie tylko sprzedaż, dlatego dzięki wykorzystaniu content marketingu, zbudujemy pozycje twojej firmy jako ekspertów w branży, oraz w konsekwencji zwiększymy ilość konwersji i klientów. Wiemy również, jak istotną rolę w działaniach marketingowych pełnią interakcje z użytkownikami, dlatego umiejętnie zachęcimy audiencje do wchodzenia w interakcje z twoją firmą.

Prowadzenie fanpage instagram

Facebook kilka lat temu dokonał zakupu innego ogromnego portalu społecznościowego- Intagramu. Dlatego teraz, aby zmaksymalizować efekty reklamowe i promocyjne, oferujemy połączenia działań, na które składa się prowadzenie fanpage Facebook, oraz prowadzenie fanpage Instagram. Dzięki podwójnym działaniom efekty uzyskane ze współpracy z naszą agencją będą znacznie szybsze oraz znacznie bardziej spektakularne.

Prowadzenie fanpage cennik

Promocja w internecie to obecnie najlepszy sposób na budowanie marki firmy. Wiemy jednak, że nie wszystkie przedsiębiorstwa dysponują dużym budżetem marketingowym. Z tego powodu, prowadzenie fanpage na Facebooku cennik ustalany jest indywidualnie w zależności od zakresu współpracy, oraz oczekiwań klienta. Zapewniamy jednak, że prowadzenie fanpage cennik nie nadwyręży zbytnio budżetu firmy, a z całą pewnością okaże się dobrą inwestycją.