Projektowanie Logo

Projektowanie Logo dla firm

Na przykucie uwagi Twojego klienta masz tylko 0,25 sekundy

 

Średnio, tyle wystarcza by przeciętna osoba, mijająca Twoje logo jadąc tramwajem, przeglądając internet lub przemieszczając się z wózkiem sklepowym między regałami, dostrzegła Twoje logo. Ludzki mózg bowiem działa w ten sposób, że nieustannie filtruje wszystkie informacje docierające z narządów zmysłów i wybiera tylko te, które uzna za najbardziej istotne i w danej chwili potrzebne. Umożliwia im, następnie, przedostanie się, z tego oceanu bodźców, do świadomości lub "zachowuje na potem", by przypomnieć je Tobie innym razem, a resztę kompletnie pomija. Na ocenę tego, co wartościowe, ma niezwykle mało czasu.

0,25 sekundy, to czas, w którym sygnał trafia do mózgu i jest poddawany odpowiedniej interpretacji, po której wydawany jest werdykt co do jego dalszych losów.

0,25 sekundy, to Twoje "5 minut", w których musisz się wykazać, by zyskać Twojego, nowego, przyszłego klienta.

Czy odczuwasz presję? Powiew tykających wskazówek zegara na Twoim karku? Nic nie szkodzi!

Twoje "5 minut", to nasze "5 minut", któremu poświęcimy godziny

Nie musisz się o nic martwić - zajmiemy się wszystkim za Ciebie! Zamienimy 0,25 sekundy w dźwięk klikanych odnośników do Twojej strony, szelest podnoszenia Twoich produktów, tupot prowadzący do Twojego biura czy sklepu lub w co tylko pragniesz, więc rozluźnij się. Oddaj swoje logo w nasze ręce, weź lampkę wina, włącz płytę winylową ze swoją ulubioną muzyką, zdejmij buty, usiądź wygodnie w fotelu i daj odpocząć swojemu kręgosłupowi, a w międzyczasie nasi specjaliści zaprojektują i dostarczą Ci najlepsze logo, jakie kiedykolwiek widziałeś. Wiemy jak to robić i mamy doświadczenie. Możesz nam zaufać.

 

 

Czym tak na prawdę jest Twoje logo?

Jeżeli do tej pory żyłeś w przekonaniu, że to po prostu zwykły znaczek albo trochę większy napis to prawię tak jakbyś będąc piłkarzem, wykonującym rzut karny, nie trafił w piłkę zwaną marketingiem. Na szczęście trafiłeś tutaj i czytasz właśnie ten tekst naszej oferty, który na zawsze odmieni Twoje dotychczasowe spojrzenie na to, co stanowi ta unikatowa grafika, którą projektujemy dla firm.

Logo to symboliczne przedstawienie wartości, jakie oferujesz i chcesz przekazać swoim klientom. Jest znakiem, w którym ukryta jest treść. Tą treścią są słowa: "Kup nas, nie zawiedziesz się.", "Niebywała jakość", "Dobro", "Najlepszy wybór", "Firma", "My". Czy chciałbyś, żeby tym symbolem było coś nie do końca przemyślanego? Czy może coś, będącego niedościgle opracowanym oraz ponadczasowym? Dla nas, projektowanie logo dla firm, to sport ekstremalny, gdzie przekraczamy bariery nieznane innym w tej dziedzinie. Wybierając nas i nasze umiejętności projektowania logo, masz pewność, że Twoje logo firmy będzie w 100% tym, w czym zawrzemy kwintesencję doskonałości, której definicją będzie Twój produkt lub usługa.

 

Różnica pomiędzy logiem klasy mistrzowskiej a logiem przeciętnym

Czy wiesz co sprawia, że jedne skrzypce brzmią lepiej niż inne? Drewno, z którego zostały zbudowane? Ich wiek? Rodzaj włosia w smyczku? Talent konstruktora? Umiejętności techniczne grającego? Po części. Tak na prawdę czynnikiem, wpływającym na nasz odbiór dźwięku wydobywającego się z nich, jest liczba tzw. alikwotów, czyli składowych dźwięku niesłyszalnych dla ludzkiego ucha i proporcje między nimi. Zupełnie tak samo jest z logami. Nie wiedzieć czemu, jedne są milsze dla oka, innych nie zauważamy. Wpływ na to ma wiele czynników, o jakich my, ci którzy je projektują, dobrze wiemy. Na percepcję postrzeganej rzeczy, wpływają składowe, o których istnieniu nie zdajemy sobie sprawy. Przykładowo, czy wiesz, że łatwiej dostrzegamy znaki i symbole, które da się wpisać w jakąś figurę, np. kwadrat? Albo takie, które wyglądają tak samo dobrze w powiększeniu lub pomniejszeniu? Takich cech jest znacznie więcej i możesz je zaobserwować sam, robiąc prosty test. Jeśli wykonasz zdjęcie przedmiotu w świetle dziennym oraz sztucznym, o takim samym jego natężeniu, znacznie lepiej dostrzeżesz naturę przedmiotu i to jak wygląda na żywo, w świetle dziennym. O takich rzeczach wiedzą ludzie zajmujący się np. fotografią czy graficy komputerowi, a my wiemy jak nadać magii, poprzez wykorzystanie analogicznych właściwości, Twojemu logu.

 

Dlaczego logo jest takie ważne dla firmy?

Współpraca loga i produktu lub usługi, którą wykonujesz, to rodzaj kooperacji obligatoryjnej. Istny mutualizm, w którym jeden element nie może bez drugiego istnieć. Logo i produkt/usługa wytwarza u jego konsumentów bardzo silne skojarzenie i jeśli oba te człony są na tym samym poziomie, potęgują zapadalność w pamięć Twojej firmy. Często, nawet gdy popełnisz jakiś błąd (rzecz naturalna, każdemu się zdarza), Twoi klienci i tak odruchowo kupią Twój produkt, bo ich umysły nie będą w stanie oprzeć się zaufaniu do Twojej firmy. Zadbaj o to, by tak samo jak kolor niebieski, stanowiący zbiorowy archetyp czegoś chłodnego, zimnego, co miało swój początek w ponad dwóch milionach lat ciągłego kontaktu gatunku ludzkiego z przyrodą i Twoja firma na zawsze była kojarzona z jakością i profesjonalizmem, dzięki pozytywnej korelacji Twojej firmy i jej loga. Więc śmiało, już teraz, nie czekając ani chwili dłużej, złóż u nas zamówienie, a my pomożemy Ci zbudować z Twojej działalności imperium, które kto wie? Może dzięki naszej pracy będzie początkiem jakiejś nowej rewolucji?