Jesteśmy agencją, która dużą uwagę skupia przede wszystkim na nawiązaniu dobrego kontaktu z Klientem. Gwarantujemy pełną satysfakcję i zadowolenie z jakości zrealizowanych przez nas zleceń. Posiadamy bogaty zasób wiedzy oraz wieloletnie doświadczenie.

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Nasza agencja powstała z zamiłowania do wykonywanego zawodu. Nie da się ukryć, że jesteśmy tym pokoleniem, które urodziło się z klawiaturą w ręku. Nieprzerwanie od 2006 roku pracowaliśmy jako freelancerzy, a od 2016 w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, już jako pełnowartościowa agencja SEO/SEM. Wychodzimy z założenia, że ktoś kto zna się na wszystkim, tak na prawdę na niczym się nie zna. Dlatego też ograniczyliśmy core naszej działalności do usług SEM, w tym do świadczenia usług pozycjonowania (SEO) oraz prowadzenia kampanii sponsorowanych Google ADS (reklamy sponsorowane Pay Per Click). Pozostałe usługi z naszej oferty są świadczone przez naszych zaufanych partnerów (a. k. a. dobrych znajomych).

Na przełomie ostatnich 14 lat naszej działalności wypromowaliśmy już ponad 400 różnych stron i sklepów internetowych. Aktualnie pozycjonujemy setki nowych stron i sklepów internetowych, dobierając frazy w taki sposób, by mieć 100% pewność, że wykonana usługa przyniesie naszym Klientom oczekiwane korzyści. Bierzemy po uwagę to, że sukces naszych Klientów to także i nasz sukces.

Ciągła aktualizacja algorytmu wyszukiwania Google nie stanowi dla nas żadnego problemu – kiedy inni w wolnych chwilach odpoczywają, my doszkalamy się i weryfikujemy jakie nowe zmiany Google wprowadziło lub wkrótce wprowadzi.

Pracujemy w oparciu o zdobyte doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron www i prowadzenia kampanii sponsorowanych Google Ads, które nieustannie zdobywamy już od 2006 roku! Nasze działania są w pełni organiczne. Realizując pozycjonowanie ręczne eliminujemy możliwość popełnienia błędów. Stworzyliśmy zaplecze ponad 500 różnorodnych serwisów internetowych wypełnionych dużą ilością wartościowej i interesującej treści. Napisane przez zawodowych copywriterów teksty, udostępnione na naszych serwisach są oryginalne, ciekawe, tematyczne i co najważniejsze wartościowe.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, oferujemy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie. Naszym głównym priorytetem jest nawiązanie satysfakcjonującej współpracy z Klientem.

Nasza firma w liczbach:

14

Lat zajmujemy się pozycjonowaniem

3

Doświadczonych pozycjonerów w zespole

7

Osób łącznie w naszym zespole

32%

Fraz w TOP10 po 3 miesiącach

77%

Fraz w TOP10 po 6 miesiącach

141

Aktywnych kampanii SEO