Czy optymalizacja mojej strony jest konieczna, a jeśli tak, to czy zostanie ona dla mnie wykonana?

Znaczna większość stron wymaga przeprowadzenia odpowiedniej optymalizacji pod kątem wyszukiwarki Google. Optymalizację Twojej strony wykonamy bezpłatnie, a w celu jej przeprowadzenia potrzebujemy danych dostępowych do serwera FTP oraz do panelu administracyjnego (CMS). Jeśli jednak z jakichkolwiek przyczyn nie możesz udostępnić nam tych danych, wyślemy Ci drogą mailową szczegółowe wytyczne, tak abyś mógł/mogła wprowadzić zmiany samodzielnie lub z pomocą osoby, która stworzyła Twoją stronę.

Jeśli jeszcze nie otrzymałeś/otrzymałaś od nas specyficznych wytycznych, oznacza to, że obecnie Twoja strona nie wymaga optymalizacji.

UWAGA: Optymalizacja Twojej strony jest przez nas wykonana w taki sposób, aby zapewnić jej sprawny przebieg pozycjonowania, ale bardzo często zewnętrzne firmy oferują naszym klientom bezpłatne audyty, które wykazują, że dana strona wymaga kolejnej/dalszej optymalizacji. Należy pamiętać, że de facto każda strona może być ponownie zoptymalizowana, a jest to spowodowane tym, że żadna strona nie jest i nigdy nie będzie perfekcyjnie zbudowana, dlatego prosimy o ignorowanie wszelkich sugestii od osób trzecich.