Agencja Social Media

Jesteśmy kreatywną, skuteczną w działaniu i przyjazną agencją social media.

Social Media - mamy w tym wprawę!

Prowadzenie profilu Facebook

Najpopularniejszy serwis społecznościowy świata, potężne narzędzie marketingowe dla Twojej firmy!

Prowadzenie profilu Instagram

Fotograficzny serwis społecznościowy, skierowany głównie do ludzi młodych!

Prowadzenie profilu LinkedIn

Ułatwimy Ci kontakty zawodowo-biznesowe dzięki profilowi na LinkedIn!

Reklama na Facebooku

Przeprowadzimy profesjonalną kampanię reklamową dla Twojej firmy!

Reklama na Instagramie

Przeprowadzimy profesjonalną kampanię reklamową dla Twojej firmy!

Reklama na LinkedIn

Przeprowadzimy profesjonalną kampanię reklamową dla Twojej firmy!

Kreatywni, wytrwali, nieustępliwi, zawsze osiągający wspólnie założone cele. Tak w największym skrócie można zdefiniować to, kim jesteśmy. Nasza agencja social media, obdarzona kredytem zaufania, będzie prawdziwym kamieniem milowym i przełomem w rozwoju twojej firmy. W mediach społecznościowych siedzimy tak długo, że śmiało możemy powiedzieć, że to nasz drugi dom. Dzięki swojemu doświadczeniu potrafimy wyszukać, a następnie zastosować optymalne strategi marketingowe, indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. Przedstawimy twoją firmę w ciekawy, przyciągający sposób, oraz zajmiemy się tym, co uważamy za najważniejsze w dzisiejszym marketingu-zbudujemy relacje z obecnymi oraz przyszłymi klientami twojej firmy.

Dziś marketing to social media. To właśnie tam znajdują się twoi klienci, którzy w każdej chwili gotowi są skorzystać z twoich usług lub kupić produkt. Jednak czy to zrobią, zależne jest głównie od tego, jak twoja firma prezentuje się w ich oczach. Budowa wizerunku w mediach społecznościowych to proces, który trwa. Wymaga wysiłku, tworzenia contentu, kontroli działań konkurencji, oraz czujnego trzymania ręki na pulsie w kwestii stale modyfikowanych algorytmów. Z naszą pomocą zdanie to będzie jednak znacznie prostsze. Oszczędzimy twój czas, który w innym wypadku musiałbyś poświęcić na odkrycie internetowych trendów. Zaplanujemy ściśle dopasowaną do twoich potrzeb taktykę. Dzięki niej pierwsze wygrane twojej firmy w social mediach przyjdą znacznie szybciej. Stworzymy wartościowy content dostosowany do platform, na których znajdują się twoi klienci oraz zadbamy o stale poprawiającą sie opinię o twoim prosperującym przedsiębiorstwie.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Agencja social media to zebranie ekspertyz i doświadczeń ekspertów z dziedzin PR, marketingu oraz mediów społecznościowych w jednym zespole. Oznacza to, że sprostamy każdemu wyzwaniu. Nasza oferta skierowana jest do klientów, których firmy znajdują się w różnych miejscach swojego rozwoju. Jesteśmy skorzy do pomocy w przypadku firm dopiero stawiających swoje pierwsze kroki. Zdajemy sobie sprawę, jak trudne są początki, dlatego w takich przypadkach atakujemy rynek ze zdwojoną siłą, szybko ustanawiając silną pozycję nowej firmy w internecie. Nasze usługi to również świetny wybór dla nieco większych firm. Często powodem, dla którego dobrze prosperujący od kilku lat przedsiębiorcy decydują się na współpracę z nami, jest chęć dorównania konkurencji, która umiejętnie promuje się w mediach społecznościowych. Pomagamy więc w analizie ich działań i przygotowaniu strategii i materiałów, które umożliwią szybkie zrównanie się z nimi, a następnie wyprzedzenie ich. Agencja social media to także opcja dla firm, które posiadają silną pozycję na swoim rynku. Posiadamy doświadczenie w pracy z dużymi korporacjami oraz międzynarodowymi firmami, dlatego doskonale rozumiemy znaczenie PR-u dla dalszego rozwoju takich podmiotów gospodarczych. W przypadku współpracy z takimi przedsiębiorstwami, z główny cel stawiamy sobie tworzenie relacji z potencjalnymi oraz obecnymi klientami, oraz tworzenie reklam najwyższej jakości.

Dlaczego twoja firam powinna być w social mediach?

Żyjemy dziś w ciekawym pod względem historycznym i socjologicznym czasie, ponieważ na naszych oczach dokonuje się pewna rewolucja. Dziś ogromną część naszego życia pochłaniają media społecznościowe. Nie jesteśmy tutaj, aby to oceniać. Być może nie podoba ci się ta zmiana, ponieważ przez wiele lat doskonale wykorzystywałeś środki tradycyjnego przekazu i reklamy (telewizja, radio, bilboardy, czy ulotki), jednak dziś miejscem na zdobycie uwagi klientów jest internet. Firmy, które nie będą w stanie zaadaptować się do tych szybko następujących zmian, mogą mieć wkrótce bardzo trudne czasy. Nie jest to jednak powód do zmartwień i sytuacja bez wyjścia. Agencja social media pomoże ci w rozwiązaniu tego problemu i zajmie się wszystkimi kwestiami związanymi z mediami społecznościowymi w twojej formie. Już nie będziesz się musiał obawiać tego, że konkurencja, która jeszcze jakiś czas temu nie mogła równać się z twoim zasięgiem, przejmie wszystkich klientów właśnie dzięki promocji w internecie. My już zadbamy o to, aby tak się nie stało.

Jak możemy ci pomóc?

Głównym celem działań naszej agencji jest pomoc mniejszym i większym firmom w ustanowieniu swojej pozycji w mediach społecznościowych, promocję, a w konsekwencji zwiększenie przychodów. Doskonale rozumiemy, że każda branża jest inna i ma swoich odbiorców. Z tego powodu współpracę z klientem rozpoczynamy od analizy danego rynku i konkurencji oraz wybrania kanałów dystrybucji treści, przez które będziemy chcieli dotrzeć do klientów. Następnie przystępujemy do stworzenia krótko i długoterminowej strategii marketingowej. Kolejnym krokiem jest przystąpienie do działania pełnego animuszu. Zajmiemy się tworzeniem treści na każdy z zawartych strategii kanałów w social mediach. Oferujemy również pomoc przy wykorzystaniu najsilniejszego środka promocji w social mediach-reklam. Nasza rola nie kończy się jednak w tym miejscu. Zdobycie nowego klienta jest zawsze trudniejsze niż utrzymanie osoby, która już rozpoczęła interakcje z firmą, dlatego będziemy konsekwentnie i regularnie przeprowadzać działania mające na celu stworzenie oraz kultywowanie relacji z klientami firmy. Wiemy również, że dla firm najważniejsze są efekty i wyniki, dlatego swoje rezultaty przedstawiamy w formie profesjonalnych raportów, dzięki którym nasi klienci mają możliwość spojrzenia, na co wydają firmowy budżet.

Social Media Marketing

Główny obszar działań naszej agencji to media społecznościowe. Nasz zespół składa się z ekspertów, którzy współpracowali z największymi polskimi, oraz zagranicznymi firmami. Rozumiemy social media oraz dzisiejszych klientów- kupujemy od tych, których znamy i tych, których lubimy. Co to oznacza w praktyce? Konieczność posiadania silnej pozycji i dużego zasięgu w internecie. W ten sposób klienci poznają twoją firmę i będą znacznie bardziej skłonni jej zaufać. Social Media mogą również pomóc w znalezieniu partnerów biznesowych, a nawet pracowników.

Content Marketing Strategy

Pierwszym krokiem w promowaniu w mediach społecznościowych jest określenie tego, gdzie znajdują się potencjalni klienci. Zawężenie działań promocyjnych w internecie do kilku portali jest znacznym oszczędzeniem czasu oraz pieniędzy. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wywnioskować, że niemal zawsze największa część ruchu na profilu, oraz nowych klientów pochodzi z mniejszej ilości kanałów. Wykorzystamy najnowsze narzędzia i technologie, aby wnikliwie prześledzić działania konkurentów oraz podjąć decyzję, w jaki sposób przystąpić do promocji twojej firmy.

Kampanie reklamowe

Media społecznościowe są darmowe, i już takie działania mogą przynieść wiele pożytecznych skutków dla każdej firmy. Do wykorzystania pełnego potencjału promocji w internecie, potrzebne są jednak kampanie reklamowe, w których korzystamy płatnie dostępne reklamy. Największą zaletą reklamowania się za pomocą mediów społecznościowych jest możliwość targetowania bardzo specyficznie określonej grupy odbiorczej. Zarówno Facebook, Instagram, jak i Google AdWords pozwalają na znacznie dokładniejsze wybieranie osób, które zobaczą naszą reklamę ,niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych mediów. Nasza agencja social media pomoże w znalezieniu oraz dostosowaniu grupy targetowej, ustaleniu dziennego budżetu oraz przygotowaniu przekonywających reklam, które staną się prawdziwymi maszynami do generowania leadów.

Marketing Szeptany

Rewolucja internetowa sprawia, że za pomocą kilku kliknięć możemy porównać oferty i produkty oferowane przez setki, jak nie tysiące różnych firm. Oznacza to, że do zjednania sobie rzeszy klientów konieczne jest oferowanie usług najwyższej jakości. Pomocne w tym są publiczne opinie. Wyniki badań jasno to obrazują- opinie w internecie wzbudzają znacznie większe zaufanie niż nawet najlepiej przygotowana reklama. Co więcej, wielu z ankietowanych potwierdziło, że internetowe opinie traktuje niemal na równi z rekomendacjami znajomych i bliskich. Zdobycie pozytywnych opinii nie jest jednak łatwe-nawet zadowoleni klienci zwykle o tym zapominają. Z pomocą przychodzi tutaj marketing szeptany. Jest to forma dyskretnego promowania firmy za pomocą rozprzestrzeniania w internecie pozytywnych opinii o firmie.

Facebook

Agencja social media zajmie się promocją twojej firmy na Facebooku. To doskonałe miejsce na tworzenie relacji z klientami i docieranie do nich za pomocą reklam najwyższej jakości. Facebook to miejsce przeznaczone dla przedsiębiorstw z niemal każdej branży. Wraz z liczbą ponad 2 miliardów użytkowników, Facebook daje niemal nieograniczone możliwości promocyjne. Nasza agencja zajmie się cyklicznym przygotowywaniem wartościowych postów, zachęcaniem użytkowników do brania udziału w życiu firmy. Zadbamy również o szybkie reagowanie na pojawiające się komentarze- zarówno pozytywne, jak i negatywne.

Instagram

Instagram stał się w ostatnich latach jednym głównych portali społecznościowych na całym świecie. Z tego powodu, nasza agencja social media pomoże w promocji również na tym kanale. Instagram to z jednej strony możliwość promowania swoich produktów i usług poprzez dokumentowanie efektów swojej pracy, a z drugiej, możliwość dokumentowania wydarzeń z życia firmy np.spotkań, kursów, konferencji oraz warsztatów.

Linkedln

Linkedln różni się od Facebooku oraz Instagrama przede wszystkim tym, że użytkownicy portalu przebywają tam głównie ze względów profesjonalnych. Oznacza to, że do zjednania sobie grupy odbiorczej wymagana jest również całkowicie odmienna treść. Linkedln sprawdza się idealnie dla firm, które operują w obszarze B2B oraz poszukują wartościowych pracowników do swojej firmy.

Google AdWords

Google AdWords to wciąż jedna z najlepszych form reklamowania w internecie. Dziś wyszukiwarka internetowa jest pierwszym miejscem, w którym szukamy odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Nasza agencja social mediów pomoże także w tym obszarze. Stworzymy przyciągające uwagę reklamy, które znacznie zwiększą ilość wartościowych kliknięć.