Agencja Reklamowa | Agencja Reklamowa Wrocław

Pomożemy Twojej firmie się rozwinąć.

Czy Twoja strona znajduje się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania?

W dzisiejszych czasach żadna firma nie może rozwijać się bez obecności w internecie. Co robi potencjalny klient, gdy chce kupić jakiś produkt lub skorzystać z danej usługi? W pierwszej kolejności wpisuje odpowiednie frazy w wyszukiwarce www i wybiera tę firmę, która najbardziej do niego przemawia. Wpływa na to, może mieć wiele czynników takich jak na przykład: wygląd strony, opinie internautów, czy obecne promocje. Jedno jest jednak pewne, bez widoczności w sieci, tracimy codziennie naszych potencjalnych klientów.

Agencja Reklamowa - daj się zauważyć!

Czas to przerwać i pozwolić się w końcu zauważyć! Ten cel przyświeca naszej agencji reklamowej, którą stworzyliśmy po to, aby ułatwić zarówno małym, jak i dużym firmom, funkcjonowanie w sieci. Jakie działania mogą pomóc Twojej firmie? W które obszary warto zainwestować? Jaka forma reklamy będzie najlepsza? Z pewnością te i wiele innych pytań towarzyszy wielu właścicielom firm oraz osobom, które zajmują się marketingiem oraz reklamą. Aby nieco Wam pomóc, przedstawiliśmy poniżej najważniejsze obszary reklamowe, w których specjalizuje się nasza agencja reklamowa.

Pozwól się zauważyć i wyprzedź swoją konkurencję

Oczywiście to, jaki sposób reklamowania się w internecie wybierzemy, zależy od wielu aspektów: finansów, branży, czy wiedzy, którą posiadamy. Coraz więcej firm, zamiast zatrudniać jedną osobę do wielu zadań marketingowych, woli powierzać poszczególne prace agencjom reklamowym. Z czego to wynika? Po pierwsze nie generuje to nowego miejsca pracy, które wiąże się z większymi wydatkami, a po drugie możemy liczyć na wsparcie specjalistów z różnych dziedzin. Korzystając z naszych usług Twoja firma, zyskuje grono ekspertów, którzy poradzą sobie z każdym, nawet najbardziej wymagającym zadaniem.

Niezwykle istotne jest też to, że w przypadku współpracy z agencją reklamową zyskujemy pewność, iż środki, które inwestujemy, będą odpowiednio spożytkowane. Zdarza się, że firmy zatrudniają etatowych pracowników, którzy na przykład nie posiadają odpowiednich kompetencji do tego, aby tworzyć kampanie Google Ads. W konsekwencji efekty reklamy są praktycznie niezauważalne, a wyniki pozostawiają wiele do życzenia. Nie wspominając już o tym, że tracimy przez to potencjalnych i zainteresowanych klientów. Od czego w takim razie zacząć? Odpowiedź na to pytanie przedstawiamy w dalszej części.

Strona www = wizytówka Twojej firmy

Strona internetowa to wizytówka naszej firmy. To bardzo często także pierwsze spotkanie klienta z naszą marką. Wiele firm na początku swojej działalności zakłada stronę i przez lata nic z nią nie robi. Brak aktualnych informacji, nieatrakcyjny layout, brak kompatybilności z urządzeniami mobilnymi — to i wiele innych obszarów, ma realny wpływ na to, czy osoba, która wchodzi na stronę, zdecyduje się skorzystać z naszych usług lub zakupić dany produkt. Kolejną niezwykle ważną cechą strony są zamieszczone treści, to one w konsekwencji przekładają się na jej pozycjonowanie. Jak więc widać, każde te działania tworzą reklamową hybrydę.

Nasz doświadczony zespół grafików i informatyków z pewnością sprawi, że klient nie opuści Twojej strony, a indywidualnie dopasowane do Ciebie rozwiązania wzmocnią Twoją markę. Internet daje naprawdę wiele możliwości, o których często nie wiemy. Możliwość synchronizacji sklepu online z naszą stroną internetową, wtyczki do social mediów, okienko czatu, intuicyjne wybranie numeru telefonu i połączenie się bez uporczywego przepisywania danych kontaktowych na kartę — to wszystko ma znaczenie, dlatego od tego należy zacząć.

Pozycjonowanie stron

Kolejny obszar, w którym specjalizuje się nasza agencja reklamowa to pozycjonowanie stron. Na czym to polega? Co z tego będziemy mieli? To z pewnością najczęściej zadawane pytania ze strony klientów. Z chęcią pokrótce napiszemy, jakie wartości dodane niesie za sobą tego typu promocja. Zacznijmy może od samej nazwy i jej definicji, która często występuje na przemian z SEO (Search Engine Optimization).

Pozycjonowanie to szereg rozmaitych działań, które możemy podzielić na dwie grupy:

  • on-page – czyli działania związane ze stroną internetową (optymalizacja)
  • off-page – to z kolei wszelkie działania poza stroną, takie jak na przykład założenie wizytówki w Google Moja Firma czy linkowanie.

Istnieje wiele korzyści z pozycjonowania, które wskazują nasi klienci. Wśród nich, warto wskazać:

  • wzrost liczby odwiedzin na stronie (dlatego, jej wygląd, jest tak ważny!),
  • dotarcie do wybranej grupy docelowej,
  • wzrost klientów,
  • zwiększenie rozpoznawalności, 
  • zdobycie przewagi nad konkurencją. 

Oczywiście plusów tej formy reklamy jest o wiele więcej, jednak należy podkreślić, że przyniesie nam ona ww. efekty, jeżeli wiemy, w jaki sposób przeprowadzić taką promocję. Gdy nie mamy odpowiedniej wiedzy z tego zakresu, warto skorzystać ze wsparcia agencji reklamowej, która się w tym specjalizuje.

Google Ads 

Jako profesjonalna agencja reklamowa specjalizujemy się także tworzeniu kampanii Google Ads. Jest to świetny sposób na to, aby w danym okresie zwiększyć sprzedaż konkretnych usług i produktów, jak również, by wyróżnić naszą firmę na tle konkurencji. To, na której stronie pokaże się reklama oraz jakie będzie miała afekty, zależy od wielu czynników. Jednak w tym zakresie niezbędna jest profesjonalna wiedza z Google Ads, którą oczywiście posiadają nasi eksperci.

 

Działania naszej agencji reklamowej nie bez powodu skupiają się na wyżej opisanych obszarach. Bez odpowiedniej strony internetowej, prawidłowego pozycjonowania oraz efektywnej reklamy Google, żadna firma w tych czasach, nie może liczyć na sukces. Świetnym przykładem są topowe marki sportowe, które pomimo wielu lat tradycji i grona zaufanych klientów, inwestują większość środków na promocję w internecie. 

Z chęcią sprawi, aby Twoja firma wyróżniła się na tle innych i zyskała nowych klientów!