Agencja Brandingowa

Jesteśmy prężnie działającą agencją brandingową.

Co robimy?

Pomagamy budować marki i wspieramy je w działaniach on-line! Spójna identyfikacja marki to klucz do sukcesu.

Jak to robimy?

Tworzymy identyfikacje wizualne firmy - logo, kolorystykę, krój liter
Tworzymy gotowe rozwiązania - strony internetowe, spoty reklamowe, szyldy i banery

branding

Projektowanie marki od podstaw.

Budujemy wizerunek i dbamy o reputację w mediach nowej generacji.
Chcesz dotrzeć do klienta przez Social Media?
Prowadzimy kampanie na wszystkich największych portalach społecznościowych:
FaceBook, Instagram, Twitter, YouTube, TikTok

Budowanie świadomości marki w Social Media.

ISPMedia jest agencją ds. strategii marki i projektowania cyfrowego z siedzibą we Wrocławiu, ale działającą na rynku europejskim. Budujemy marki i kształtujemy reputację. Nasze surowce to spostrzeżenia i pomysły. Stosujemy strategiczne i kreatywne myślenie do brandingu, projektowania stron internetowych i komunikacji marketingowej. Nasze produkty końcowe to strategicznie spreparowane, kreatywne rozwiązania, które działają.

Robimy różnicę

Jesteśmy kreatywnym kolektywem ciekawskich umysłów, badaczy innowacji, liderów myśli i zakłócających rynek; znajdowanie i stosowanie nietypowych rozwiązań budujących marki kształtujące przyszłość.
Nasz proces wchodzenia pod spód to wspólna podróż, rozpoczynająca się od głębokich konsultacji nurkowych, mających na celu poszerzenie umysłów, zdobycie zrozumienia i otwarcie niewidzialnych możliwości, aby poinformować o bardziej wnikliwej przyszłości.

Nasz zespół to zespół strategów marki, kreatywnych projektantów, planistów, marketerów, programistów i kierowników projektów. Rozwinęliśmy głęboką wiedzę specjalistyczną w podstawowych obszarach brandingu, projektowania cyfrowego, technologii i komunikacji marketingowej. Jesteśmy niezależną agencją kreatywną i od ponad piętnastu lat z powodzeniem stosujemy nasze transakcje. Oto co robimy…

Branding Strategia Marketing

Branding

 1. Tworzenie marki
 2. Budowanie świadomości marki
 3. System identyfikacji wizualnej
 4. Wyznaczanie strategii
 5. Fotografia i ilustracja
 6. Usługi copywriterskie
 7. Wytyczne dotyczące tożsamości marki

Strategia

 1. Badania i raportowanie
 2. Analiza konkurencji
 3. Ankiety online
 4. Warsztaty i wywiady
 5. Testy grup fokusowych
 6. Kanały sprzedaży
 7. Określanie budżetu

Marketing

 1. Pozycjonowanie w Google
 2. Kampanie Google Ads
 3. Reklama w Social Media
 4. Tworzenie stron internetowych
 5. Marketing szeptany
 6. Content Marketing
 7. Wpisy sponsorowane
 

Potrzebujesz Logo? Chcesz rozpocząć kampanię reklamową marki w Social Media? Tworzysz nową markę? Potrzebujesz kompleksowego branding'u? Wyślij formularz kontaktowy! Odpowiemy na każde Twoje pytanie! Doradzimy i przygotujemy ofertę.

Pola oznaczone znakiem * są wymagane.

Zainwestowanie w agencję brandingową ma bardzo duży sens, ponieważ można w ten sposób stworzyć własną markę i sprawić, że stanie się ona bardzo rozpoznawalna nie tylko na terenie kraju, ale też w całej Europie oraz na świecie. Profesjonalna agencja brandingowa na pewno weźmie pod uwagę wszelkie wskazówki, które dotrą do pracowników ze strony klientów. Tym samym wizerunek firmy będzie bardzo pozytywny, dostosowany do realizowanej oferty. Dzięki temu firma będzie mogła szybko zająć się pozyskiwaniem nowych klientów, co przełoży się z czasem na coraz większe zyski. Samodzielna praca nad budową marki może zakończyć się fiaskiem, zwłaszcza gdy ktoś wcześniej nie miał styczności z realizacją takich usług. Wykwalifikowane grono specjalistów wie jakie działania powinny być podejmowane w pierwszej kolejności, a jakie mogą być odłożone na boczny tor. Na pewno takie inwestycje mają wielkie znaczenie, gdy firma dopiero powstała i stara się być konkurencyjna.

Działania na wielu płaszczyznach

Decydując się na rozpoczęcie współpracy z agencją brandingową można mieć pewność, że inwestuje się w działania na wielu różnych płaszczyznach. Agencja pomaga w:

 • wymyśleniu nazwy firmy,
 • stworzeniu logotypu firmowego,
 • zbudowaniu marki,
 • pozyskiwaniu klientów.

Jak widać działania mają bardzo szeroki zakres tematyczny, dlatego agencja jest tak chętnie wybierana przez wiele firm, które nie są w stanie samodzielnie przebić się przez konkurencję, na wybranym przez siebie rynku. Wiadomo, że w niektórych przypadkach lepiej otworzyć się na pomoc z zewnątrz, zwłaszcza gdy pochodzi ona ze sprawdzonego źródła. Działania agencji brandingowej są bardzo przemyślane, a potrzeby klientów nigdy nie są lekceważone. Zdanie poszczególnych osób jest bardzo ważne. W agencji działają sprawdzone osoby, posiadające odpowiednie przeszkolenie, tak aby można było pracować nad wieloma projektami, często tymi niezwykle skomplikowanymi z punktu widzenia klientów.

Wprowadzenie marki na szerszy rynek

Agencja brandingowa bardzo skutecznie zajmie się wprowadzeniem marki na szerszy rynek. Wiadomo, że poruszanie się po wąskim rynku oznacza bardzo małe przychody finansowe, a na to w pewnym momencie nie można już sobie pozwolić. Niektóre osoby nie dopuszczają do siebie wizji upadku, jednak brak działań może do tego doprowadzić. Warto więc otworzyć się na profesjonalną współpracę z agencją, która dysponuje odpowiednimi narzędziami i jest w stanie wykreować praktycznie każdą markę. Dzięki temu dana firma może sobie coraz lepiej radzić na rynku krajowym, a potem wejść bez większych problemów na rynek międzynarodowy. Wiadomo, że w tym wszystkim ważna jest cierpliwość, a efekty nie będą występowały po kilku dniach od rozpoczęcia współpracy. Profesjonaliści muszą mieć czas na wdrożenie swoich pomysłów, dlatego należy dać im działać, a na sam koniec będzie można cieszyć się z wyjątkowych efektów współpracy. 

Identyfikacja wizualna

Jednym z elementów, nad którymi pracuje agencja brandingowa jest oczywiście identyfikacja wizualna. Dzięki temu marka stanie się bardzo rozpoznawalna na rynku, na którym w danym momencie się znajduje. Decydując się na realizowanie takich usług identyfikacyjnych można zyskać sporą przewagę nad konkurencją. Tym samym klienci należący do innych firm będą przechodzić do tej, która zainwestuje w lepszą reklamę i będzie się o niej mówiło we wszystkich kanałach informacyjnych. Agencja zajmuje się nie tylko identyfikacją wizualną, ale też prowadzeniem bardzo szerokich i nowoczesnych kampanii reklamowych, aby marka mogła dotrzeć ze swoją ofertą do zadowalającej ilości osób. Niektórzy wolą takie usługi wykonywać samodzielnie, ale trzeba dysponować naprawdę profesjonalnymi narzędziami, aby firma na tym zyskiwała. Agencja zajmie się nie tylko stworzeniem logotypu, ale też dobraniem kolorystyki, wystrojem wnętrz, czy też wyglądem produktów oraz opakowań należących do danej marki. Jak widać zakres usług jest naprawdę bogaty.

Coraz lepsza pozycja marki na rynku

Każda marka chciałaby zajmować wysoką pozycję na rynku, ale nie zawsze jest to możliwe. Podejmując się współpracy z agencją brandingową można zainwestować w dużo lepsze wyniki rankingowe. Marka powinna zyskiwać regularną przewagę nad konkurencyjnymi firmami, aby zyskiwać sympatię niezdecydowanych usług. O takie rzeczy można zabiegać latami, jednak odpuszczenie na kilka tygodni może zakończyć się upadkiem całego projektu. Działania brandingowe realizowane przez agencję zawsze są tworzone w bardzo precyzyjny sposób, aby w trakcie ich wykonywania nie dochodziło do rażących zaniedbań, czy też poważnych błędów. Agencja skupia się na tym, aby:

 • marka nie traciła na popularności,
 • firma była rozpoznawana w każdym kręgu społecznym,
 • poszczególne produkty firmowe były od razu kojarzone z daną marką.

Osiągnięcie zamierzonych efektów wymaga ciężkiej pracy, ale pracownicy agencji brandingowej zbytnio się tym nie przejmują, gdyż są do tego przyzwyczajeni. W związku z tym warto na nich postawić i po pewnym czasie cieszyć się doskonałą pozycją marki na rynku.