Kampanie Google AdWords - Reklama w Google

Korzystając z linków sponsorowanych Twoja oferta trafi bezpośrednio do osób zainteresowanych, a Ty zapłacisz za określoną ilość wejść na stronę.

Oczekujesz natychmiastowych efektów reklamy w internecie? Reklama Google AdWords to najlepsze rozwiązanie!

Google AdWords to oficjalny system reklamowy firmy Google. Pozwala on na wyświetlanie linków sponsorowanych (reklam) w wyszukiwarce i na stronach współpracujących z firmą Google.

 

Przykładowy link sponsorowany

Dzięki reklamie Google AdWords, Twojaoferta trafi bezpośrednio do osób zainteresowanych, a w porównaniu do pozycjonowania organicznego (SEO), efekty będą widoczne niemalże natychmiast (linki sponsorowane są aktywne w dniu zaksięgowania środków na koncie Google).

Jak działa reklama? Obejrzyj krótkie nagranie:

 Google AdWords = gwarancja wejść na Twoją stronę WWW!

W celu nawiązania współpracy uzupełnij widoczny obok formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas!

W ramach współpracy:

   Zaprojektujemy dla Ciebie strukturę kampanii reklamowej (napiszemy teksty reklamowe, dobierzemy najtrafniejsze słowa kluczowe oraz dopasujemy parametry kampanii, w taki sposób abyś osiągnął możliwie największy zwrot z inwestycji).

   Postęp kampanii reklamowej będzie przez nas codziennie monitorowany, a dodatkowo przydzielimy Tobie indywidualnego opiekuna konta!

   Oferujemy możliwość prowadzenia kampanii bez konieczności podpisywania umowy (możesz doładować swoje konto tak jak np. telefon na kartę).

Pola oznaczone znakiem * są wymagane.

(+48) 693-522-012

Telefon jest aktywny codziennie od 9:00 do 20:30

Formularz kontaktowy:

Na podany adres e-mail prześlemy szczegóły oferty (szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych określa nasza Polityka Prywatności).

Sprawdź ile zapłacisz za jednego potencjalnego klienta:

Poniżej znajdziesz tabelę z przykładowymi stawkami CPC (ang. cost per click = stawka za kliknięcie) dla kilkunastu wybranych fraz.

Słowo kluczowe / frazaStawka za kliknięcieSłowo kluczowe / frazaStawka za kliknięcieSłowo kluczowe / frazaStawka za kliknięcie
mechanik samochodowy wrocław2,19 złsamochody z niemiec0,63 złnaprawa laptopów gdańsk3,04 zł
pizzeria białystok2,15 złbiuro rachunkowe sopot11,37 złwymiana opon wrocław1,84 zł
księgowość online12,01 złnauka angielskiego2,36 złhydraulik olsztyn0,55 zł
weterynarz katowice0,55 złtartak lublin0,42 złbiuro podróży wrocław1,72 zł
przedszkole szczecin3,71 złnoclegi zakopane1,93 złmyjnia samochodowa łódź0,52 zł
kredyt hipoteczny3,01 złopony zimowe1,24 złmeble łazienkowe0,76 zł
terakota0,51 złmeble na wymiar1,07 złnoclegi warszawa3,83 zł
prawnik4,23 złdrukarnia internetowa7,27 złmeble na zamówienie0,94 zł
żłobek wrocław2,86 złkurs na wózek widłowy3,27 złdobra pizza łódź3,15 zł

W tych czasach ciężko wyobrazić sobie firmę odnoszącą sukcesy na rynku, bez własnej strony internetowej, na której znajduje się szczegółowa oferta świadczonych usług. Podobnie jest ze sklepami. Coraz więcej sklepów stacjonarnych przenosi swoją działalność również do sieci, aby zwiększyć dochody i renomę marki. Jednak to wszystko oznacza, że konkurencja w internecie również robi się coraz większa. Niektóre branże są już tak oblegane, że bez odpowiedniej kampanii reklamowej, nie sposób osiągnąć sukces. Dlatego właśnie powstała nasza agencja adwords.

Kampania Adwords krok po kroku

Kampania Google Adwords to niezwykle skuteczne rozwiązanie, zarówno dla firm początkujących, jak i będących na rynku od wielu lat. Celem takiej kampanii jest dotarcie do osób zainteresowanych naszymi usługami lub bezpośrednio jakimiś produktami. Każdego dnia użytkownicy wpisują w wyszukiwarkę odpowiednie frazy. Poszukują pizzerii, barbershopu, mechanika czy najlepszych kosmetyków do ciała. Zwykle na pierwszej stronie wyników znajdują najpopularniejsze firmy, które od lat istnieją na rynku i mają wyrobioną pozycję. Prawdopodobnie za sukcesem i pierwszą stroną w Google stoi zespół specjalistów SEO, którzy zajmują się pozycjonowaniem danej strony. Jeśli twoja firma dopiero rozpoczyna przygodę w sieci, szybkie dotarcie na pierwszą stronę wyników wyszukiwań jest praktycznie niemożliwe. Potrzeba na to czasu i cierpliwości. Jednak na pierwsze efekty wcale nie trzeba czekać kilku miesięcy. Można skorzystać z możliwości, jakie oferują kampanie adwords. Dzięki nim nasza strona może pojawiać się na samej górze wyszukiwarki, jako płatna reklama. W ten sposób łatwo można zdobyć przewagę nad konkurencją. Przykładowo, jeśli klient będzie szukał najlepszej pizzerii w okolicy, to po wpisaniu odpowiedniej frazy, na samym początku ujrzy reklamy adwords. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że skorzysta z odnośnika i zamówi pizzę, co przełoży się na dochód dla firmy.

Wiele osób decydując się na reklamę, próbuje realizować ją na własną rękę. Jednak kampania adwordsowa przeprowadzona przez osobę niedoświadczoną, może narazić firmę na niepotrzebne straty finansowe. Kampania tego typu jest dosyć skomplikowanym zabiegiem i będzie miała okazję się zwrócić, tylko jeśli przeprowadzi ją specjalista. Niepotrzebne straty funduszy szczególnie na etapie początkowym rozwoju marki, są bardzo niekorzystne. Tu z pomocą przychodzi nasza agencja, która ma wieloletnie doświadczenie w realizacji reklam tego typu. Jesteśmy dowodem na to, że warto zainwestować w zespół specjalistów, który przeprowadzi profesjonalną kampanię reklamową.

Rodzaje reklam Google AdWords

Kampania reklamowa Google AdWords oferuje nam kilka możliwości. Jedną z opcji jest reklama remarketingowa. Wcześniej zostało wspomniane, że reklamy Google AdWords pojawią się w wyszukiwarce po wpisaniu odpowiedniej frazy. Jednak reklamy te mogą się również wyświetlać użytkownikowi, gdy odwiedza inne strony internetowe, powiązane tematycznie z naszą. Remarketing jest niezwykle skuteczny, ponieważ zwykle odnosi się do użytkowników, którzy już odwiedzili naszą witrynę. To świetny sposób na przypomnienie klientowi o oferowanych usługach. W dzisiejszych czasach ludzie ciągle się gdzieś spieszą, a w e-commerce spotykamy się z plagą porzuconych koszyków. Czasami powodem jest brak czasu lub nagła sytuacja, która sprawiła, że klient opuścił naszą stronę. Używając kampanii remarketingowej, możemy dotrzeć do niego ponownie, a nawet pokazać mu produkty, które przeglądał. To właśnie kampania produktowa adwords, jest obecnie jednym z najpopularniejszych rozwiązań. Ta forma reklamy dotyczy sklepów internetowych i ma na celu sprzedaż określonych wcześniej produktów. W przypadku tych kampanii często można się również spotkać z określeniem Google Shopping.

Oczywiście nasz zespół dobierze odpowiedni rodzaj kampanii indywidualnie do możliwości i potrzeb danej firmy. Dobro klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie.

Cena reklamy Google Adwords

Bez względu na możliwości, jakie oferuje kampania adwords cena odgrywa zazwyczaj kluczową rolę dla klienta. Wiele osób poszukuje w internecie konkretnych cen, aby dowiedzieć się jaki budżet będzie trzeba przeznaczyć na reklamę. Jednak ciężko o szczegółowe informacje w tym zakresie. Dlaczego? Ponieważ reklamy tego typu mają indywidualny charakter. Ostateczna wycena zależy od tak wielu czynników, że nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, jakie będą koszta. Przykładowo inną kwotę będzie trzeba przeznaczyć na kampanię lokalną, a inną na kampanię obejmującą cały kraj. Istotna jest również konkurencja danej branży, to właśnie ona często wpływa na to, ile przyjdzie nam zapłacić za kliknięcie reklamę. Najlepiej skontaktować się z nami, przedstawiając ogólny zarys całego projektu i oczekiwanych rezultatów. Wtedy będziemy w stanie udzielić bardziej szczegółowych informacji co do wyceny danej kampanii.

Jednak bez względu na cenę, warto inwestować w kampanie Google Adwords. Jest to znakomity sposób na pozyskanie pierwszych klientów, którzy znacznie przyczynią się do rozwoju marki.

Poniżej znajdziecie Państwo: Google AdWords - pytania i odpowiedzi